2024. szeptember 5, csütörtök - Viktor, Lőrinc

Hírek | Helyi

2010. Augusztus 23. 12:00, hétfő |

Térburkoló kövekben piacvezető lett a Leier

A gazdasági válság miatt 20-25 százalékkal csökkenő magyar díszburkolat-piacon folyamatos fejlesztéseinek köszönhetően, 2010. közepére piacvezető pozícióba került a Leier Cégcsoport. A hazai piacon többi termékével is meghatározó

2010. Augusztus 23. 11:50, hétfő |

Felhívás Véradásra!

A tavalyi hagyományteremtő céllal szervezett véradáshoz hasonlóan az idén is lesz lehetőség a Szanyi Vadásznapon az önkéntes véradásra. Szeretettel és tisztelettel várunk minden - embertársán segíteni akaró – résztvevőt.

2010. Augusztus 23. 10:00, hétfő |

SPEEDFIT – Fitnesz Mindenkinek! A cukor élettani hatásai

Azt ma már mindenki tudja, hogy a cukor hizlal és rontja a fogakat. Ennél azonban sokkal hosszabb a bűnlajstroma, többek között az egyre elterjedtebb depresszió kialakulásának is oka lehet. A cukornak nincs tápértéke, viszont függőséget ok

SPEEDFIT Fitnesz Mindenkinek! A cukor élettani hatásai

2010. Augusztus 23. 09:00, hétfő |

Roncsokból vásárolják az olcsó alkatrészeket a Győr megyei gazdálkodók

Roncstemetőből vásárolnak olcsón alkatrészeket idős traktoraikhoz a Győr-Moson-Sopron megyei gazdák, mert azok a bolti áron megfizethetetlenek a régi járművekhez. A telepek azonban a környezetre ártalmasak, a gépekből szivárog a gáz- é

2010. Augusztus 23. 07:55, hétfő |

Gyengélkedés? Házigazdaként pontot mentett az MTK ellen a győri légióscsapat

A Győri ETO 1-1-es döntetlent játszott hazai pályán az MTK-val a labdarúgó NB I negyedik fordulójának záró mérkőzésén. Kanta József a vendégeknek szerzett vezetést az első félidőben, amit a második játékrész elején Nikola Trajkov

2010. Augusztus 22. 21:54, vasárnap |

Bor szerda aug. 25.-én Győr környékén is

Végre egyre többen ismerik fel, hogy az étkezés akkor teljesedik ki igazán, ha a finom ételek mellé választanak egy hozzá illő bort is.Ez a nap kitűnő alkalom erre, hiszen a több Győr környéki étterem is csatlakozott az országos BOR SZER