2024. július 20, szombat - Illés

Hírek | Sport

Mexikói Nagydíj - Vettelé a pole pozíció, Hamilton harmadik
2017. Október 29. 07:30, vasárnap |

A négyszeres világbajnok Sebastian Vettel, a Ferrari német pilótája nyerte a Forma-1-es Mexikói Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi futamon ő indulhat majd az élről.

Rengeteg pontot vesztett el Michelisz Norbert - csapatát pontlevonással büntették
2017. Október 28. 09:21, szombat |

Utólag kizárták a Honda gyári csapatának mindhárom versenyzőjét - így Michelisz Norbertet is - a túraautó-világbajnokság (WTCC) előző, kínai futamairól, ezzel a magyar pilóta 27,5 pontot veszített.

Több mint 700 millióan nézhetik a Milan-Juventus rangadót
2017. Október 28. 05:00, szombat |

Világszerte több mint 700 millióan nézhetik a televízióban az AC Milan-Juventus mérkőzést, az olasz labdarúgó-bajnokság szombati rangadóját.

Morten Olsen nem vállalja a válogatott kapitányi posztját
2017. Október 27. 05:00, péntek |

Nem vállalja a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitányi posztját Morten Olsen, a dán nemzeti csapatot korábban 15 évig irányító edző.

Szalay Balázsék öt év után indulnak újra a Dakaron
2017. Október 26. 07:31, csütörtök |

Jövőre ismét a Dakar-ralin indul Szalay Balázs, illetve az Opel Dakar Team, amely a jubileumi, negyvenedik versenyen januárban a világ legjobb tereprali-versenyzőivel méreti meg magát Dél-Amerikában.

Magyar Kupa - Az ETO és a Gyirmót továbbjutott
2017. Október 26. 07:30, csütörtök |

A következő fordulóban a 16 közé jutásért az ETO a Nyíregyházát fogadja, a Gyirmót pedig az MTK csapatával találkozik Budapesten november 29-én.

Huszonöt játékos Szélesi válogatott keretében
2017. Október 25. 18:11, szerda |

Huszonöt játékos szerepel a magyar labdarúgó-válogatott megbízott szövetségi kapitánya, Szélesi Zoltán Luxemburg és Costa Rica elleni keretében.

Az alpesi síző Győrben tesztelte légellenállását
2017. Október 25. 15:00, szerda |

Az Audi Hungaria Zrt. szélcsatornájában tesztelték Miklós Edit alpesi síző légellenállását szerdán, a Magyarországon először végzett művelet során óránként 120 kilométeres szélsebességet értek el.

Maradandó élmény a ADAC 3-Städte Rally-n
2017. Október 25. 07:39, szerda |

Körömöndi Szabolcs - Danku Miki Lada 2107 - EAST Motorsport KFT ADAC 3-Städte Rally

Rallye: Mitropa bronz a miénk!
2017. Október 24. 18:20, kedd |

A 3. helyen végzett a 3-Städte Rallye-n a Mitropa Kupa értékelésében a Várkonyi-Makai duó, így megszerezte az éves értékelés 3. helyét is a bajnokságban. Remek verseny volt, rengeteg indulóval, szuper pályákkal.