2017. Október 18. 08:05, szerda |

A vizes sportokat tömörítő világszövetség (FINA) keddi, máltai ülésén elkészítették a vízilabda világliga sorsolását, mely szerint a magyar férfi csapat a holland és a spanyol válogatottal került egy csoportba.

Zsákai Zoltán és a Keceli Autoross
2017. Október 17. 12:22, kedd |

Interjú Zsákai Zoltánnal az október 22-én megrendezendő Kecelringi Pintér Kupa autocross verseny előtt.

Rallycross: Kis Vadkutya nagy kalandjai!
2017. Október 17. 11:40, kedd |

Beszélgetés a 14 éves Ifj. Nedecki Lackóval a TOTAL Rallycross Közép-Európa és Országos Bajnoki VI. Futam – CEZ után.

Rally: Szeretnénk egy jó eredménnyel zárni a szezont!
2017. Október 17. 10:18, kedd |

Juhász Csaba - Juhász István Renault Megane RS - Juhász-Média Kft. 3-Städte Rally - 2017.10.20-21.

Rally: A végső felvonás!
2017. Október 17. 10:11, kedd |

Bár nem tervezte a Ritmus ASE párosa, Várkonyi Szabolcs és Makai Gergely, hogy részt vesz a Mitropa Kupa utolsó versenyén, a 3-Städte Rallye-n Németországban...

Jó móka lesz a 3.Stadte Rally!
2017. Október 16. 17:40, hétfő |

Beszélgetés Ruszó Krisztián rally versenyzővel a 3-Städte Rally előtt.

Túraautó-vb - Michelisz második és negyedik lett Kínában
2017. Október 15. 19:08, vasárnap |

Michelisz Norbert második és negyedik helyet szerzett a túraautó-világbajnokság (WTCC) kínai versenyhétvégéjén.

Újabb magyar világbajnoki cím evezésben
2017. Október 15. 13:48, vasárnap |

Juhász Adrián és Pétervári-Molnár Bendegúz aranyérmet szerzett kétpárevezősben a nemzetközi szövetség (FISA) hivatalos versenyeként számon tartott tengeri evezős-világbajnokságon, a franciaországi Thonon-les-Bains-ben.

Vereséggel kezdett a magyar rögbiválogatott
2017. Október 14. 18:29, szombat |

A magyar rögbiválogatott Norrköpingben 12-10-re kikapott a házigazda svéd csapattól az Európai Nemzetek Kupája-sorozat első konferenciájának északi csoportjában szombaton.

Autocross: Fejben dől el minden!
2017. Október 14. 08:13, szombat |

Interjú Palotás Péter pilótával a Dömsödi autocross OB - Zóna verseny előtt.

Bronzéremmel tért haza a fitmodell a vb-ről
2017. Október 13. 10:00, péntek |

Till Bernadett júniusban költözött Budapestről Mosonmagyaróvárra, itt készült fel a WBPF vb-re, amit hétvégén rendeztek meg Mongóliában.

Taskó Attila és a KZ Invest Kupa
2017. Október 13. 07:34, péntek |

Beszélgetés Attilával az október 15-én debrecenben megrendezendő KZ Invest Kupa autós salakpályás körverseny előtt.