2017. Szeptember 04. 15:48, hétfő |

A Ritmus ASE 2 autóval vág neki a 6. Rallye Nova Goriciának.

Kikaptunk a portugáloktól, lemaradtunk a vb-ről
2017. Szeptember 04. 00:12, hétfő |

A magyar labdarúgó-válogatott vasárnap hazai pályán 1-0-ra kikapott az Európa-bajnok portugál csapattól a 2018-as világbajnokság európai selejtezősorozatában, ezzel eldőlt, hogy nem lesz ott az oroszországi tornán.

Hamilton győzött és átvette a vezetést az összetettben
2017. Szeptember 03. 15:57, vasárnap |

A Lewis Hamilton rajt-cél győzelmet aratott a Forma-1-es Olasz Nagydíjon vasárnap, így átvette a vezetést az összetettben a most harmadikként célba érő Sebastian Vetteltől.

Magyar-portugál - A portugáloknak csak a három pont elfogadható
2017. Szeptember 03. 05:00, vasárnap |

A győzelemért utazott Budapestre az Európa-bajnok portugál labdarúgó-válogatott, amely vasárnap 20.45-től lép pályára a Groupama Arénában a magyarok elleni világbajnoki selejtezőn.

Megteszem, ami tőlem telik!
2017. Szeptember 02. 13:27, szombat |

Villáminterjú Palotás Péter autocross versenyzővel a szeptember harmadikán megrendezendő verseny előtt.

Izomszakadás miatt Szalai nem játszhat a portugálok ellen
2017. Szeptember 01. 17:41, péntek |

Szalai Ádám részleges izomszakadást szenvedett csütörtökön a lettekkel szemben 3-1-re megnyert világbajnoki selejtezőmérkőzésen, így vasárnap nem léphet pályára a magyar labdarúgó-válogatottban a portugálok ellen.

TRACKWOOD – a drift paradicsom…
2017. Szeptember 01. 07:40, péntek |

Közel száz nevező, több ezer néző, hihetetlen izgalmak és látványos csaták fémjelezték ismét a Trackwoodot, ami egyet jelent mára a felejthetetlen drift versennyel.

Könnyed magyar siker a lettek ellen
2017. Szeptember 01. 07:21, péntek |

A magyar labdarúgó-válogatott csütörtök este 3-1-re legyőzte a lett csapatot a budapesti Groupama Arénában, a világbajnoki selejtezősorozat hetedik fordulójában,

Teltház lesz a magyar-lett meccse – Storck szerint ez nagy elismerés
2017. Augusztus 31. 07:43, csütörtök |

Bernd Storck szövetségi kapitány szerint sikerült elvégezniük a tervezett munkát, így a magyar labdarúgó-válogatott felkészülten várja a csütörtöki, lettek elleni világbajnoki selejtezőmérkőzést.

I. Levianus Kupa Dömsödön
2017. Augusztus 30. 17:14, szerda |

Szeptember 3-án Dömsödön zajlik le az első Levianus Kupa, melyen a Magyar Autocross Országos Bajnokság és az Amatőrök is részt vehetnek.

Talán a technika ördöge, vagy mi is volt?
2017. Augusztus 30. 17:12, szerda |

Berényi László - Pap Tamás Sztárt Alkot Kft - Opel Adam R2 INT. M6LOG Baranya Kupa - 2017.08.04-06. Beszélgetés Farkas Kálmán csapatvezetővel a verseny után.

A Chelsea-hez igazolt az Újpest játékosa
2017. Augusztus 30. 05:00, szerda |

Kylian Hazard, az Újpest belga labdarúgója a Chelsea-ben folytatja pályafutását.