2024. július 20, szombat - Illés

Hírek | Sport

Hamilton nyert pályafutása 200. futamán
2017. Augusztus 27. 18:17, vasárnap |

A háromszoros világbajnok Lewis Hamilton nyerte a Forma-1-es Belga Nagydíjat vasárnap, ezzel hétpontosra csökkentette a hátrányát az összetettben vezető és most második Sebastian Vettellel szemben.

Kiss Norbert rajt-cél győzelmet aratott hazai közönség előtt
2017. Augusztus 26. 19:24, szombat |

A kétszeres Európa-bajnok Kiss Norbert, a Tankpool24-Mercedes magyar pilótája rajt-cél győzelmet aratott szombaton a Hungaroringen, a kamion Eb magyarországi fordulójának első futamán.

Magyar ezüst- és bronzérem atlétikában az Universiadén
2017. Augusztus 26. 19:21, szombat |

Gyürkés Viktória ezüstérmet nyert 3000 méteres akadályfutásban, Kozák Luca pedig bronzot 100 méter gáton a tajvani Universiadén.

Négy góllal kikapott a Videotont a Partizan az El-ben
2017. Augusztus 25. 07:24, péntek |

A Videoton az idegenben elért gól nélküli döntetlen után Felcsúton 4-0-ra kikapott a szerb Partizan Beogradtól a labdarúgó Európa Liga-selejtező negyedik fordulójának csütörtöki visszavágóján,

Szoták Mihály és a Dragracing
2017. Augusztus 25. 07:21, péntek |

Beszélgetés Misivel a szeptember 2-3-án megrendezésre kerülő Hungaroring-i Extreme Technical Weekend előtt.

Kleinheisler kikerült a válogatott keretből
2017. Augusztus 25. 05:00, péntek |

Sérülés miatt nem számíthat Kleinheisler Lászlóra a lettek és a portugálok elleni világbajnoki selejtezőmérkőzésen Bernd Storck, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya.

Öt márka 16 versenyzője indul a Hungaroringen a kamion Eb-n
2017. Augusztus 24. 13:18, csütörtök |

A tavalyihoz képest több, öt márka 16 versenyzője áll rajthoz a gyorsasági kamion Európa-bajnokság hétvégi fordulóján a Hungaroringen, ahol a kétszeres Eb-győztes Kiss Norbert futamgyőzelmekért száll harcba.

Klenáncz Szabolcs a Levianus Kupán
2017. Augusztus 24. 10:38, csütörtök |

Interjú Klenáncz Szabival, aki szeptember 3-án Dömsödön a Levianus Kupán áll rajthoz a Super Buggy versenyautójával, az Autocross Országos Bajnokság ötödik fordulóján.

Bajnokok Ligája – megvannak a csoportkörbe jutott csapatok
2017. Augusztus 24. 07:28, csütörtök |

Öt angol klub szerepel a labdarúgó Bajnokok Ligája 32 csapatos főtábláján a 2017/18-as idényben.

Hosszú Katinka tovább faragna világcsúcsaiból
2017. Augusztus 24. 05:00, csütörtök |

Elsősorban „időkben gondolkodik”, ha a további pályafutására tekint előre Hosszú Katinka háromszoros olimpiai bajnok úszó.

Hosszú kihagyás után rövidre sikerült verseny...
2017. Augusztus 23. 18:37, szerda |

SOLID Racing Team - Int. M6 LOG Baranya Kupa - 2017.08.04-06. Kondella Péter - Szilassy Arnold, Honda Civic Type-R

Hármuk közül kerül ki, hogy ki lesz az Év játékosa
2017. Augusztus 23. 15:54, szerda |

Gianluigi Buffon, Cristiano Ronaldo vagy Lionel Messi lesz az Év játékosa az Európai Labdarúgó Szövetségnél (UEFA): a győztes kilétére a szervezet csütörtöki, Bajnokok Ligája-sorsolással egybekötött gáláján derül fény.