Magyar Nagydíj - A Hungaroring története: 31 éve épült a pálya
2017. Július 29. 05:00, szombat |

Harmincegy éve, 1986 márciusában készült el a Hungaroring, amelyen öt hónappal később, augusztus 10-én került sor az első Forma-1-es Magyar Nagydíjra.

Hétvégén Magyar Nagydíj – Íme az eddigi dobogósok
2017. Július 28. 11:56, péntek |

A hétvégi Forma-1-es Magyar Nagydíj örökranglistáját a háromszoros vb-győztes Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája vezeti öt diadallal.

EYOF - Négy magyar érem csütörtökön
2017. Július 28. 07:46, péntek |

Négy érmet nyertek a magyarok Győrben a 14. nyári Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál (EYOF) csütörtöki versenynapján.

Az aranyért játszhat a férfi vízilabda-válogatott
2017. Július 28. 07:44, péntek |

A magyar férfi vízilabda-válogatott 7-5-re legyőzte a görög csapatot a Margitszigeten zajló világbajnokság csütörtöki elődöntőjében, így szombaton az aranyéremért játszik.

Hosszú Katinka bronzérmes 200 méter pillangón
2017. Július 27. 19:44, csütörtök |

Hosszú Katinka bronzérmet nyert 200 méter pillangón csütörtökön a Duna Arénában zajló úszó-világbajnokságon.

Ricciardo és Verstappen is dobogóra állna a Hungaroringen
2017. Július 27. 19:38, csütörtök |

A dobogós helyezés elérését tűzte ki célul a Red Bull két pilótája, az ausztrál Daniel Ricciardo és a holland Max Verstappen a hétvégi Forma-1-es Magyar Nagydíjon.

Autocross: ismét a dobogón!
2017. Július 27. 15:27, csütörtök |

Magyar Autocross Országos Bajnokság Palotás Péter - Mitsubishi Colt EVO Szeghalom - 2017.07.08-09. Levianus Motorsport

A Vizes vb éremtáblázata 47 szám után
2017. Július 27. 07:28, csütörtök |

A szerdai versenynap után is Kína vezeti a Magyarországon zajló vizes világbajnokság éremtáblázatát, amelyen a magyarok egy-egy arannyal, ezüsttel és bronzzal a hollandokkal holtversenyben a tizedik helyen állnak.

Tizenhárom magyar érem szerdán az EYOF-on
2017. Július 27. 07:24, csütörtök |

Tizenhárom érmet, közte négy aranyat nyertek a magyarok a győri 14. nyári Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál (EYOF) szerdai versenynapján.

Oroszverés után elődöntős a férfi vízilabda-válogatott a vb-n
2017. Július 26. 07:21, szerda |

Bejutott az elődöntőbe a magyar férfi vízilabda-válogatott a hazai rendezésű vizes világbajnokságon, miután a keddi negyeddöntőben 14-5-re legyőzte az orosz csapatot a Margitszigeten.

Rally: nagyon szerettünk volna célba érni…
2017. Július 25. 13:27, kedd |

24. Veszprém Rally Molnár Zsolt - Radványi József Zsomar-Ker Kft. - Opel Astra Radványi József navigátort kérdezte Hajósi Miklós a verseny után.