2024. július 17, szerda - Endre, Elek

Hírek | Sport

A West Ham United 58 év után nyert európai trófeát
2023. Június 08. 07:11, csütörtök |

A West Ham United nyerte a második alkalommal kiírt labdarúgó Konferencia-ligát, mivel szerdán a prágai döntőben 2-1-re legyőzte a Fiorentinát.

Hetedik lett Portugáliában Benyó Máté, aki újoncként a legjobb magyar az Eb-mezőnyben
2023. Június 06. 18:45, kedd |

A hétvégén Portugáliában folytatódott a 2023-as Rallycross Európa-bajnokság, és a nemzetközi mezőnyben idén bemutatkozó Benyó Máté (ERX1) ismételten bizonyította EB-újoncként, hogy a legjobbak közt a helye.

Túl a második gokart OB-n
2023. Június 06. 15:30, kedd |

A DD2 Masters kategóriában indult Nagy Matyi, az RMC Hungary második OB futamán a Dakar Ringen.

Újra a TOP10-ben Kovács Bálint az IDM második versenyhétvégéjén
2023. Június 06. 15:22, kedd |

A H-Moto Team pilótája, Kovács Bálint tovább folytatta a menetelését az IDM 2023-as idényének második versenyhétvégéjén.

A Ferencváros legyőzésével megvédte címét a Vipers, a Győré lett a bronzérem
2023. Június 05. 07:37, hétfő |

A Ferencváros 28-24-re kikapott a címvédő norvég Vipers Kristiansandtól a női kézilabda Bajnokok Ligája vasárnapi döntőjében, a budapesti négyes döntő utolsó mérkőzésén.

Női kézilabda BL - Huszonegy év után ismét döntős a Ferencváros
2023. Június 04. 08:26, vasárnap |

A Ferencváros 2002 után ismét bejutott a női kézilabda Bajnokok Ligája fináléjába, miután 30-29-re legyőzte a dán Esbjerget a budapesti négyes döntő szombati elődöntőjében.

Szoboszlai gólt lőtt, a Leipzig megvédte címét
2023. Június 04. 08:21, vasárnap |

A góllal záró Szoboszlai Dominikkal, illetve Willi Orbánnal felálló RB Leipzig megvédte címét a labdarúgó Német Kupában azzal, hogy a szombati, berlini fináléban 2-0-ra legyőzte az Eintracht Frankfurtot.

Előnyben a címvédő Szeged a döntőben
2023. Június 03. 06:00, szombat |

A címvédő Szeged házigazdaként 31-25-re legyőzte a Veszprémet a férfi kézilabda NB I döntőjének első, pénteki mérkőzésén.

Zsolti nagyon eltalálta a ritmust és én is!
2023. Június 02. 22:28, péntek |

A miskolci ralis legénység, a hétvégén bevetette magát a Velenje környéki hegyekbe.

Nyirád után újabb meglepetésre készül a portugál EB-futamon Benyó Máté
2023. Június 02. 18:02, péntek |

A hétvégén Montalegre Circuit-on folytatódik a 2023-es Rallycross Európa-bajnokság, ahol újabb nagy huszárvágásra készül Benyó Máté a Korda Racing versenyzője aki vezeti a hazai bajnokságot.

Női labdarúgó NB I - Sorozatban negyedszer bajnok a Ferencváros
2023. Június 02. 07:47, péntek |

A Ferencváros megvédte címét a női labdarúgó NB I-ben, mivel 3-0-ra nyert az ETO FC Győr otthonában a döntő második mérkőzésén, csütörtökön.