2024. április 26, péntek - Ervin

Hírek | Sport

2010. Október 04. 07:45, hétfő |

A Debrecen újra a győzelmi ösvényre lépett

A labdarúgó NB I 9. fordulójának záró mérkőzésén a DVSC-TEVA hazai pályán 3–1-re legyőzte a Vasast. A debreceniek már 3–0-ra is vezettek Adamo Coulibaly duplájával, valamint a helyére beálló Kabát Péter találatával, a vendégek

2010. Október 03. 14:41, vasárnap |

Elías hetedszer nyert a szezonban, Talmácsi a 21.

Toni Elías nyerte meg a gyorsaságimotoros-világbajnokság Japán Nagydíját a Moto2 kategóriában, s ezzel karnyújtásnyira került a világbajnoki címtől. A második helyen Julián Simón, míg a harmadikon kisebb meglepetésre Karel Abraham zár

2010. Október 03. 07:45, vasárnap |

Veszprémi parádé és fontos siker a Hamburg ellen

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjának 2. fordulójában az MKB Veszprém kiváló játékkal fontos győzelmet aratott a jó erőkből álló Hamburg ellen, a vége 33–30-as hazai győzelem lett.

2010. Október 02. 14:45, szombat |

A Fradi feljött a második helyre

A Ferencváros csapata magabiztos játékkal 3-0 arányban verte az MTK-t. A zöld-fehérek kiválóan kezdték a mérkőzést, a 8. percben már vezettek: Andrezinho kemény beadásába Sütő ért bele szerencsétlenül, a labda a hálóba vágódott. K

2010. Október 02. 07:45, szombat |

Schumachert a múltja és a neve tartja a Mercedesben

Nem úgy sikerült Michael Schumacher visszatérése a Formula–1-es vb-sorozatba, ahogyan arra számítani lehetett. A hétszeres világbajnok eddigi teljesítménye és eredménysora csalódást okozott szurkolóinak, saját magának és istállójána

2010. Október 01. 14:45, péntek |

Talmácsi Gábornak három ajánlata van

A gyorsaságimotoros-világbajnokság Japán Nagydíjának pénteki szabadedzésén Talmácsi Gábor a kilencedik időt érte el a Moto2-es géposztályban. A spanyol Julián Simón bizonyult a leggyorsabbnak honfitársa, Toni Elías és a San Marinó-i A

2010. Október 01. 07:45, péntek |

Megbukott a háromszoros Tour de France-győztes

Doppingolt a háromszoros Tour de France-győztes Alberto Contador. A spanyol kerékpárostól az idei francia körverseny pihenőnapján, július 21-én vettek mintát, és kis mennyiségű tiltott szert mutatott az eredmény. A szervezetében talált kl

2010. Szeptember 30. 14:45, csütörtök |

Sampdoria–Loki: mi lesz ebből?

Kis túlzással a béka feneke alól kéne kiásnia magát a Debrecen labdarúgó-csapatának csütörtök este. A Loki Genovában az olasz Sampdoria ellen lép pályára Európa-liga-mérkőzésen úgy, hogy szeptemberben még nyeretlen, ráadásul az e

2010. Szeptember 30. 07:44, csütörtök |

Lewis Hamiltont frusztrálta az utóbbi két futam

A pilóták között a harmadik helyen áll az összetett versenyben a Formula-1-es világbajnoki sorozatban a 2008-as szezon brit világbajnoka, Lewis Hamilton. A McLaren-Mercedes 25 éves pilótája pechesnek bizonyult az elmúlt két futamban, hiszen a

2010. Szeptember 29. 14:45, szerda |

Sürgősen meg kellett műteni a válogatott középpályást

Sürgősségi műtétet hajtottak végre Torsten Fringsen. A Werder Bremen labdarúgójának csípőjénél lévő vérömleny annyira megduzzadt, hogy az a játékos számára már elviselhetetlen fájdalmat okozott.

2010. Szeptember 29. 07:49, szerda |

A Chicago nyerte meg az „örökrangadót”

A tengerentúli amerikaifutball-bajnokság (NFL) alapszakaszának harmadik körében a hétfő esti rangadón (Monday Night Football) a Chicago Bears hazai pályán három ponttal nyert a Green Bay Packers ellen. A forduló előtt mindkét együttes veret

2010. Szeptember 29. 07:45, szerda |

Mérkőzés közben öntötte el a víz

Annak idején az MTK egyik nemzetközi kupameccsén, az akkori Népstadionban indult be a találkozó kellős közepén a locsolóberendezés, most a pécsi drukkerek élvezhették egyszerre a meccs és a locsoló látványát.