2024. április 19, péntek - Emma

Hírek | Sport

2010. Szeptember 16. 07:45, csütörtök |

A Fradi megóvja a 6-0-t

Játékvezetői műhibára hivatkozva megóvja a Magyar Labdarúgó-szövetségnél a Ferencváros az Újpest elleni, 6-0-ra elvesztett bajnoki mérkőzést.

2010. Szeptember 15. 14:45, szerda |

Áll a 6400 méteres tábor, ketten visszafordultak

A Magyarok a Világ Nyolcezresein expedíciósorozata jól halad a 8201 méter magas Cho Oyu oldalában. Már áll az I. magashegyi tábor 6400 méteren, a II. tábor felállítása 7200 méter magasan lesz majd. Erőss Zsolt jól veszi az akadályokat, a

2010. Szeptember 15. 07:45, szerda |

Férfi vízilabda: Bárány Attila infarktus miatt befejezi a pályafutását

A ZF-Eger férfi vízilabdacsapatának sokszoros válogatott centere, Bárány Attila szeptember elején infarktust kapott, több mint egy hétig kórházban kezelték, és orvosa utasítására abba kell hagynia az élsportot.

2010. Szeptember 14. 14:45, kedd |

Räikkönen a Renault pilótájaként térhet vissza

Jövőre visszatérhet a Formula–1-be Kimi Räikkönen, a száguldó cirkusz 2007-es világbajnoka. Az idei szezonban a rali-világbajnokságban szereplő finn a Renault pilótája lehet.

2010. Szeptember 14. 07:45, kedd |

Újabb botrányt okozott Balotelli

Mario Balotelli a jelek szerint egyetlen alkalmat sem mulaszt el, hogy balhét kavarjon maga körül. Nemrégiben egy olaszországi kórházban feküdt pár napig, ahol térdműtétet végeztek el rajta és vélhetően nem volt jobb unaloműző ötlete, e

2010. Szeptember 13. 14:45, hétfő |

Deél István: a bajnoki cím kötelez

A jövő hétvégén felpörögnek az események a BoxingONE ligában, hiszen a „B”-jelű csoportban mindkét magyar csapat szorítóba lép. A DVSC, valamint a VASAS-KSC is Koszovó legjobbjaival csap össze – idegenben.

2010. Szeptember 13. 07:45, hétfő |

Alonso sokat nyert monzai győzelmével

Fernando Alonso nyerte meg a Formula–1-es világbajnokság Olasz Nagydíját, a második helyen Jenson Button, a harmadikon Felipe Massa ért célba. A pontversenyben a futam kezdetén még vezető Lewis Hamilton az első körben kiesett, így a 6. hely

2010. Szeptember 12. 14:41, vasárnap |

Több millió forintos kárt okoztak a drukkerek

A 6–0-s hazai győzelemmel véget ért Újpest–Ferencváros derbi után szörnyű állapotok uralkodtak a Szusza Ferenc Stadionban: Csehi István, a lila-fehérek ügyvezetője egyelőre nem tudja, mekkora kár keletkezett, de várhatóan több milli

2010. Szeptember 12. 07:45, vasárnap |

Boronkay Péter megvédte világbajnoki címét

Megvédte a 2009-es ausztráliai Gold Coast-on ban rendezett paratriatlon világbajnokságon megszerzett aranyérmét Boronkay Péter, aki Dextro Energy Triathlon ITU világbajnoki sorozat budapesti döntőjében 24 másodperccel verte a második helyezet

2010. Szeptember 11. 14:41, szombat |

Vettel a leggyorsabb a második szabadedzésen

A Red Bull német pilótája, Sebastian Vettel autózta a legjobb időt (1:22.839) az Olasz Nagydíj péntek délutáni második szabadedzésén. Vettel mögött a hazai közönség előtt versenyző két Ferrari, Fernando Alonso és Felipe Massa végzett

2010. Szeptember 11. 07:45, szombat |

Az MLSZ elnézést kér a szurkolóktól

A magyar válogatott megszerezte első győzelmét az Európa-bajnokság selejtezőiben, ám a közvéleményt nem csak ez a siker foglalkoztatja. Többen is lemaradtak a mérkőzés elejéről, mert nagy tömeg alakult ki az egyik kapunál és a szurkol

2010. Szeptember 10. 14:45, péntek |

„Ha az F1 zene, akkor Monza heavy metal”

Vasárnap délután a 61. Olasz Nagydíjjal folytatódik a Formula–1-es világbajnokság. A monzai pálya a mezőny leggyorsabb autójával rendelkező McLarennek kedvez, míg a Red Bull és a Ferrari nehéz hétvégére számíthat. A versenyhétvége