2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Hírek | Sport

2010. Augusztus 18. 07:45, szerda |

Schumacher szerint jók a 2011-es esélyeik

A Formula–1-es versenysorozatba az idén visszatérő hétszeres világbajnok, Michael Schumacher úgy véli, csapata, a Mercedes jó úton halad, hogy a következő szezonban újra harcban legyen a vb-elsőségért.

2010. Augusztus 17. 14:49, kedd |

Kerékpár: több mint háromszázan támadták meg a Kékest

A bizonytalan időjárás miatt az előnevezők közül hatvanan távolmaradtak, de az indulók tavalyi számát még így is jóval meghaladva, több mint 300 kerékpáros vágott neki hazánk legmagasabb hegye, a Kékes-tető meghódításának. Bár a

2010. Augusztus 17. 14:45, kedd |

Kiemelt kockázatú a győri meccs

Kiemelt kockázatúnak minősítette az erre illetékes bizottság a csütörtöki Győri ETO - Dinamo Zagreb labdarúgó-mérkőzést. A Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság ezért szerda reggel hat órától péntek reggel hat óráig foko

2010. Augusztus 17. 07:45, kedd |

Csapatkapitánya nélkül az Alba Volán

Az EHC München elleni első edzőmeccsen megsérült a Sapa Fehérvár AV19 csapatkapitánya, Tokaji Viktor. A védőnek bevérzés keletkezett a keresztcsontja felett, s bár folyamatosan masszírozzák, továbbra is fáj neki.

2010. Augusztus 16. 14:45, hétfő |

Prukner: Nem biztosítottak azonos feltételeket számunkra

Mint ismeretes, a Ferencváros tegnap 3–1-re kikapott otthon a Honvédtól a labdarúgó NB I 3. fordulójában. A hazaiak szakmai igazgatója, Prukner László szerint a buta hibák miatt szenvedtek vereséget, de úgy érezte, Szrdjan Sztanics kiáll

2010. Augusztus 16. 07:49, hétfő |

Lósport: Overdose magabiztos sikere a Kincsem Parkban

A hazai szurkolók kedvence, Overdose, az angol Gary Hinddel a nyergében nyerte meg a négymillió forint összdíjazású Bestens-Pannónia Életbiztosító Díjat a Kincsem Parkban.

2010. Augusztus 16. 07:45, hétfő |

Parádés kettős magyar győzelmek a vizes Eb-n

A Budapesten zajló úszó-Eb zárónapján 400 méteres férfi vegyesúszásban Cseh László nyert nagy fölénnyel, megelőzve Verrasztó Dávidot. Előttük Hosszú Katinka és Jakabos Zsuzsanna csapott célba az első, illetve a második helyen 200 m

2010. Augusztus 15. 14:41, vasárnap |

Cseh és Verrasztó döntős 400 vegyesen

Hatalmas magyar belharcot hoztak a férfiak 400 méteres vegyes úszásának ma délelőtti előfutamai: Cseh László az első helyen jutott a döntőbe, míg Verrasztó Dávid csupán három századdal előzte meg az összesített időlista harmadik hel

2010. Augusztus 15. 07:49, vasárnap |

Lóerő-ezrekkel csaptak össze

Több ezer lóerős, egyedi építésű traktorok versenyeznek a hétvégén Hajdúböszörményben. A Magyar Amatőr Traktor és Teherhúzó bajnokság futamai között, nagy teljesítményű német versenytraktorok is bemutatkoztak. A két napos verseny

2010. Augusztus 15. 07:45, vasárnap |

Talmácsi csak a 16. helyről indulhat Brnóban

Talmácsi Gábor a 16. helyen végzett a gyorsaságimotoros-világbajnokság Moto2-es géposztályának szombati időmérő edzésén. A kategória legjobbja a japán Tomizava Soja volt, övé lett az első rajtkocka. A királykategóriában Dani Pedrosa,

2010. Augusztus 14. 14:41, szombat |

Hosszú Katinka és Jakabos Zsuzsanna uralta a női 200 pillangót

Minden a papírforma szerint alakult a budapesti úszó Európa-bajnokság utolsó előtti versenynapjának délelőtti előfutamai során. Hosszú Katinka és Jakabos Zsuzsanna igazolta klasszisát női 200 méter pillangón, az előfutamok során ők vo

2010. Augusztus 14. 07:45, szombat |

Hatvan percig tartott a ZTE-Pápa meccs

Berger József játékvezető a 60. percben – 2–1-es hazai vezetésnél – a másodszori heves felhőszakadás miatt félbeszakította a Zalaegerszeg–Lombard Pápa találkozót. Az ügyben a szövetség versenybizottsága dönt majd, helyszíni inf