2024. július 18, csütörtök - Frigyes

Hírek | Sport

A győzelem a cél BRNO-ban is!
2021. Szeptember 04. 10:03, szombat |

A Slovakiaring bajnoki fordulóján sikeresen tért vissza hazai pályán a Gender Racing Team korábbi MNASZ Formula Renault bajnoka a többszörös szlovák gokart bajnok Szabó Nikolas a Gender Racing Forma3-as Dallarajában.

Bronzérmet szerzett a kajakos Varga Katalin a paralimpián
2021. Szeptember 04. 08:06, szombat |

A kajakos Varga Katalin bronzérmet nyert K1 200 méteren a tokiói paralimpián.

Pap Bianka ezüstérmes vegyesúszásban a paralimpián
2021. Szeptember 03. 12:24, péntek |

Pap Bianka ezüstérmet nyert 200 méteres vegyesúszásban a tokiói paralimpián.

Aranyérmet nyert a kajakos Kiss Péter Pál a paralimpián
2021. Szeptember 03. 08:29, péntek |

Kiss Péter Pál aranyérmet nyert K1 200 méteren a tokiói paralimpián. Ugyanebben a számban Juhász Tamás hatodik lett.

Túl a második ERC futamon
2021. Szeptember 02. 09:23, csütörtök |

15 gyorsasági szakasz és városi várt Juhász Csabira és Juhász és Pistire az 50-dik Barum Ralin, ami számukra idén a második ERC verseny volt.

Egyik szemünk sír, a másik nevet!
2021. Szeptember 01. 19:21, szerda |

A nevetést természetesen a Klausz-Csányi páros negyedik helye okozza, bár a dobogó nagyon közeli volt, csak 2,2 mp-en múlott,

Kategóriagyőzelem a 13. Star Rally Barum Rally-n!
2021. Szeptember 01. 15:53, szerda |

13. Star Rally Barum Rally három napja alatt tíz gyorsasági szakasz várt Anettára és Tamásra illetve pénteken egy városi gyors is.

Konkoly Zsófia ezüstérmes 200 vegyesen a paralimpián
2021. Szeptember 01. 15:41, szerda |

Ezüstérmet nyert Konkoly Zsófia 200 méteres vegyesúszásban az S9-es kategóriában a tokiói paralimpia szerdai napján.

Ekler Luca világcsúccsal aranyérmes a paralimpián
2021. Augusztus 31. 17:54, kedd |

Saját világcsúcsát kétszer is megjavítva aranyérmet nyert Ekler Luca kedden távolugrásban a tokiói paralimpián.

Egyedülálló edzőteremben erősítenek a Prémium Médiaválogatott tagjai
2021. Augusztus 31. 16:00, kedd |

Székesfehérvár egyik legnívósabb edzőtermében, a Szilágyi Muscle Factoryban járt a Prémium Médiaválogatott több tagja, ahol maga a teremvezető, Szilágyi Vilmos avatta be a testépítés rejtelmeibe a csapattagokat.

Bronzérmes a sportlövő Dávid Krisztina a paralimpián
2021. Augusztus 31. 09:12, kedd |

Dávid Krisztina bronzérmet nyert légpisztolyban a tokiói paralimpián.

Aranyérmes lett Pálos Péter a paralimpián
2021. Augusztus 29. 12:40, vasárnap |

Aranyérmet nyert vasárnap az asztaliteniszező Pálos Péter az S11-es kategóriában a tokiói paralimpián. A döntőben kétszer is szetthátrányból egyenlített, s végül 3-2-re győzött.