2024. július 18, csütörtök - Frigyes

Hírek | Sport

Rémület és öröm Zalaegerszegen
2021. Augusztus 11. 12:01, szerda |

Egy kisebb ijedtségtől eltekintve remekül érezte magát az első alkalommal megrendezett ZEG Rally Shown a Korda Racing, és bár az eredmény ezúttal másodlagos volt, Turán Frigyes azért így is elcsípett egy dobogós helyet.

Jól teljesítettünk és jól is éreztük magunkat!
2021. Augusztus 09. 09:50, hétfő |

Ismét kategóriagyőzelemmel fejezték be a Nagy tesók az ORB futamukat, mégpedig négy perc előnnyel a Production Car kategóriában.

A szombati magyar olimpiai mérleg
2021. Augusztus 07. 18:08, szombat |

A magyar versenyzők szombati eredményei a tokiói olimpián:

Nagyszerű versenyzéssel bronzérmes az öttusázó Kovács Sarolta
2021. Augusztus 06. 15:26, péntek |

Kovács Sarolta nagy küzdelemben bronzérmet nyert a női öttusázók pénteki versenyében a tokiói olimpián.

A karatés Hárspataki Gábor bronzérmes
2021. Augusztus 06. 15:19, péntek |

A karatés Hárspataki Gábor bronzérmet nyert pénteken a 75 kilogrammosok között a tokiói ötkarikás játékokon.

Kikapott az elődöntőben, bronzért játszhat a férfi vízilabda-válogatott
2021. Augusztus 06. 09:51, péntek |

A magyar férfi vízilabda-válogatott 9-6-os vereséget szenvedett a görög csapattól a tokiói olimpia elődöntőjében, így vasárnap a bronzéremért játszhat.

A csütörtöki magyar érmesek és pontszerzők
2021. Augusztus 05. 18:02, csütörtök |

A tokiói nyári olimpia csütörtöki magyar érmesei és pontszerzői (az első hat között végzettek):

Moszkviccsal a ZEG Rallyshow-n
2021. Augusztus 05. 17:02, csütörtök |

Igazi Historic kuriózumot láthatnak a ZEG Rally Show-ra kilátogató autósportot szeretők, ugyanis Nagy Tamás leporolta az idén 57 éves Moszkvics 403-t.

Rasovszky ezüstérmes nyíltvízi úszásban
2021. Augusztus 05. 08:33, csütörtök |

Rasovszky Kristóf ezüstérmet nyert a 10 kilométeres nyíltvízi úszásban a tokiói olimpia csütörtöki napjának nyitányán.

Tótka Sándor aranyérmes sprintkajakban
2021. Augusztus 05. 08:23, csütörtök |

Tótka Sándor szenzációs versenyzéssel aranyérmet szerzett a kajak egyesek 200 méteres versenyében a tokiói olimpián. A szám másik magyarja, Csizmadia Kolos negyedik lett a döntőben.

Csipes Tamara ezüstérmes 500 egyesben, Kozák ezúttal negyedik lett
2021. Augusztus 05. 08:20, csütörtök |

Csipes Tamara ezüstérmet szerzett a kajak egyesek 500 méteres versenyében a tokiói olimpián, míg Kozák Danuta, aki a japán fővárosba a szám kétszeres címvédőjeként érkezett, ezúttal lemaradt a dobogóról, negyedik lett.

Kikapott a norvégoktól a negyeddöntőben a női kézilabda-válogatott
2021. Augusztus 04. 08:08, szerda |

A magyar női kézilabda-válogatott 26-22-es vereséget szenvedett a norvég csapattól a tokiói olimpia női kézilabdatornájának szerdai negyeddöntőjében.