2024. augusztus 8, csütörtök - László

2013. Augusztus 27. 09:16, kedd | Helyi önkormányzati
Forrás: MTI

Kétszáz millióval többe kerül a győri uszoda a becsültnél

Az eredetileg becsült nettó 3 milliárd forint helyett, nettó 3 milliárd 198 millió forintért tervezheti és építheti meg Győr város új fedett uszodájának első ütemét a S-F Győr Uszoda 2013 Konzorcium.

A hirdetmény közzétételével indult tárgyalásos közbeszerzésre mindössze egy ajánlat érkezett, amely nyert is. A nyertes konzorcium két tagja a Swietelsky Magyarország Kft. és a Fertődi Építő és Szolgáltató Zrt.

Az uszoda három szinten 7930 négyzetméteres lesz, a versenymedence 50-szer 25 méteres, a tanuló medence 16,66-szor 10 méteres, míg a kültéri bemelegítő medence 33-szor 25 méteres lesz.A külső medence a tervek szerint lefedhető, zárható és összeköthető lesz a főépülettel.Az uszoda 400 úszóvendég, valamint versenyek idején 800 néző befogadására lesz alkalmas.

2024. Augusztus 07. 09:12, szerda | Helyi

Nincs sportorvosi: tizenkét csapat ki sem állt a Keglovich Kupában

Rendkívül népszerű a megyei csapatok körében a Keglovich Kupa, nyáron úgy tűnik, mégis nehézkes a kezdés.

2024. Augusztus 07. 08:11, szerda | Helyi

Felavatták Klapka György emléktábláját

Felavatták Klapka György emléktábláját a győri Király utcában.

2024. Augusztus 07. 08:06, szerda | Sport

A Ferencváros kétgólos vereséget szenvedett Dániában

A Ferencváros 2-0-ra kikapott a dán Midtjylland vendégeként a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező harmadik fordulójának első, keddi mérkőzésén.