2024. április 27, szombat - Zita

Maratoni kajak-kenu vb - a győri  Csay Renáta a szakág legsikeresebb versenyzője lett
2016. Szeptember 18. 22:26, vasárnap | Helyi sport

Maratoni kajak-kenu vb - a győri Csay Renáta a szakág legsikeresebb versenyzője lett

A kajakozó Csay Renáta - Bara Alexandrával párosban - aranyérmet nyert Brandenburgban a maratoni kajak-kenu világbajnokság utolsó, vasárnapi versenynapján, így minden idők legsikeresebb sportolójává vált a szakágban.

Maratoni kajak-kenu vb - Aranyérmes a győri kenus Lakatos Zsanett
2016. Szeptember 17. 05:45, szombat | Helyi sport

Lakatos Zsanett aranyérmes lett kenu egyesben a Brandenburgban zajló maratoni kajak-kenu világbajnokság első versenynapján, pénteken.

Maratoni kajak-kenu vb - Minden idők leglátványosabb versenyét ígérik a szervezők
2015. Szeptember 01. 09:55, kedd | Helyi

Minden idők leglátványosabb maratoni kajak-kenu világbajnokságát ígérik a jövő hétvégén, Győrben sorra kerülő viadal szervezői annak ellenére, hogy a pályán tíz nappal a rajt előtt rekordalacsony a vízszint.

Kajak-kenu Eb - Kijelölték a magyar csapatot, köztük öt győrivel
2015. Április 01. 09:45, szerda | Helyi

A Magyar Kajak-Kenu Szövetség (MKKSZ) elnöksége keddi ülésén elfogadta a csehországi Racicében május 1-3-án sorra kerülő Európa-bajnokságra utazó csapat névsorát.

Takács Tamara: ,,Harmadszorra is megvédtem világbajnoki címemet!”
2014. Október 04. 15:01, szombat | Helyi

A fiatal győri versenyző, idén harmadszorra védte meg maratoni világbajnoki címét, egy igazán izgalmas, kalandos versennyel az oklahomai maratoni kajak-kenu világbajnokságon.

Kajak-kenu válogató - Győri sikerek
2014. Június 08. 14:48, vasárnap | Helyi sport

Csupa érem – Kovács Katinak kell ez a fájdalom
2013. Augusztus 31. 19:29, szombat | Sport

Kajak-kenu válogató - Lantos és a Szabó, Fazekas duó nyerte a szétlövést
2013. Július 21. 13:55, vasárnap | Helyi sport

Kenu egyes 200 méteren Lantos Ádám, kajak kettes 1000 méteren pedig a Szabó Gabriella, Zur-Fazekas Krisztina duó nyerte vasárnap az úgynevezett szétlövést a kajakosok és kenusok Szegeden rendezett válogatóversenyén.

Kajak-kenu Eb - győriek az élmezőnyben
2013. Június 16. 09:59, vasárnap | Helyi sport

A szombat délutáni előfutamok után négy magyar hajó már készülődhet a vasárnapi döntőkre 200 méteren a portugáliai Montemor-o-Velhóban zajló kajak-kenu Európa-bajnokságon.

Kajak-kenu válogató - A Kovács, Janics duó nyerte a párost
2013. Május 25. 10:52, szombat | Helyi sport

A női kajak kettesek 500 méteres küzdelmét az ebben a számban kétszeres olimpiai bajnok, tavaly, Londonban ezüstérmes Kovács Katalin, Douchev-Janics Natasa duó nyerte.

Kajak-kenu maratoni ob - Csay és Kövér megvédte címét
2013. Május 18. 11:07, szombat | Helyi sport

Csay Renáta és a kenus Kövér Márton megvédte címét a Győrben zajló kajak-kenu maratoni országos bajnokságon, amelynek pénteki nyitónapján az egyes számokat rendezték meg.

Győri kajak-kenusok a Világkupán
2013. Május 13. 21:19, hétfő | Helyi sport

A magyar kajak-kenu válogatott 18 érmet - hat aranyat, nyolc ezüstöt és négy bronzot - gyűjtött a vasárnap zárult szegedi kajak-kenu Világkupa-versenyen.