2024. április 28, vasárnap - Valéria

2011. Szeptember 28. 14:30, szerda | Helyi

Csarnokkal együtt bukjuk az EB-t is

Valószínűleg Győr helyett a budapesti SYMA-csarnokban rendezhetik meg a 2014-es női kézilabda Európa-bajnokság egyik csoportjának küzdelmeit, miután az önkormányzat visszavonta a multifunkcionális csarnok tervpályázatát.

2011. Szeptember 23. 07:30, péntek | Helyi

Hiába volt Amorim a túloldalon: Brazíliát is kétvállra fektette az Audi ETO KC

A Győri ETO KC női kézilabdacsapata felkészülési mérkőzésen 30-29-re legyőzte Brazília válogatottját - olvasható a kisalföldiek hivatalos honlapján, a gyorietokc.hu-n.

2011. Szeptember 22. 07:30, csütörtök | Helyi

Megállíthatatlanul: sztárjai nélkül is tovább menetelt a Győri Audi ETO

Továbbra is teljes sebességgel halad előre a Győri Audi ETO KC: a női kézilabda-bajnokság 4. fordulójában.

2011. Szeptember 21. 07:45, szerda | Sport

Bokája törött válogatottunk kapusának

Bokatörést szenvedett és már meg is műtötték Fazekas Nándort, a bajnok MKB Veszprém férfi kézilabdacsapatának válogatott kapusát.

2011. Szeptember 20. 08:30, kedd | Helyi

A Hypo és a Metz mellett a dán Randers vár az Audi ETO-ra a BL-sorozatban

A dán Randers jutott tovább a győriek csoportjába a női kézilabda Bajnokok Ligájában.

2011. Szeptember 18. 14:41, vasárnap | Sport

Könnyedén nyert az ETO, nehezebben a Fradi

A női kézilabda NB I 3. fordulójában a Ferencváros hazai pályán 30–27-re legyőzte a Fehérvár együttesét.

2011. Szeptember 15. 07:36, csütörtök | Helyi

Nagyon durva! Volt ellenfelei a lába nyomába sem érnek a Győri Audi ETO-nak

Már az első félidőben eldőlt gyakorlatilag a meccs Székesfehérváron, hiszen a szünetben 11-28 volt a Győri Audi ETO javára, a vége pedig 28 gólos, 21-49-es, magabiztos győri siker lett.

2011. Szeptember 02. 14:45, péntek | Sport

Izgalmas év elé nézünk

Indul a 2011/12-es kézilabdaszezon Magyarországon, amely fontos év lehet a sportág életében.

2011. Augusztus 19. 14:45, péntek | Sport

Semmi esély nem maradt az Eb-szereplésre

Nem jutott ki a kosárlabda Európa-bajnokságra férfi kosárlabda-válogatottunk. Báder Mártonék harmadik pótselejtező mérkőzésüket is elveszítették: Portugáliától hazai pályán 57-66-ra kaptak ki a mieink.

2011. Augusztus 14. 07:45, vasárnap | Sport

Díaz Ivo: Magyarországon is otthon érzem magam

Már csak rossz emlék Díaz Ivónak a tavaszi térdsérülése, ugyanakkor szép emlék az otthon, vagyis Kubában töltött nyári szabadsága.

2011. Augusztus 10. 14:45, szerda | Sport

Három potenciális jelöltjük van a szövetségi kapitányi posztra

Legkésőbb szeptember közepére lehet új szövetségi kapitánya női kézilabda-válogatottunknak.

2011. Augusztus 05. 14:45, péntek | Sport

Löke-parádé és fölényes ETO-győzelmek

Egy nap alatt kétszer is megmérkőzött egymással a Győri Audi ETO KC és a Fehérvár női kézilabdacsapata, a győriek mindkét meccsüket fölényesen megnyerték.