2024. április 19, péntek - Emma

2012. November 22. 20:35, csütörtök | Helyi sport

Női Euroliga - Győri diadal a török újonc felett

A Győr hazai pályán legyőzte az újonc török Mersint csütörtökön a női kosárlabda Euroliga ötödik fordulójában.

2012. Október 24. 13:16, szerda | Sport

Vége az álomnak: nem lesz a magyar óriás az NBA-ben

Somogyi Gergőt elküldte a Lakers.

2012. Május 30. 14:23, szerda | Sport

Csúcsot döntött a Spurs

A San Antonio Spurs 120-111-re legyőzte a vendég Oklahoma City Thunder együttesét az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) nyugati döntőjének keddi mérkőzésén, így összesítésben már 2-0-ra vezet.

2012. Május 29. 14:17, kedd | Sport

Bajnok a Szolnok

A címvédő Szolnok történetének negyedik aranyérmét szerezte meg a férfi kosárlabda NB I-ben, miután a döntő negyedik mérkőzésén 102–84-re legyőzte a vendég Szombathelyt, így 3–1-es összesítéssel megnyerte a párharcot.

2012. Május 16. 14:19, szerda | Sport

Hátvéd lett az év újonca

A Cleveland Cavalierst erősítő Kyrie Irvinget választották az év újoncává az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA).

2012. Április 28. 11:30, szombat | Helyi sport

Szurkolói busz indul Sopronba! Várjuk a győrieket a mindent eldöntő találkozóra!

Vasárnap, április 29-én 14.45-kor játssza harmadik mérkőzését az UNI SEAT Győr az 2-2-re álló bajnoki döntőben az UNIQA Euroleasing Sopron ellen.

2012. Április 26. 08:30, csütörtök | Helyi sport

Nem ez a harc lett a végső - Képgaléria

Egyenlített a Sopron, döntés vasárnap. UNI SEAT Győr-UNIQA Euroleasing Sopron 76-83 (19-20, 14-21, 21-21, 22-21)

2012. Április 26. 07:17, csütörtök | Sport

Eltiltották World Peace-t

Hét mérkőzésre szóló eltiltást kapott Metta World Peace, az észak-amerikai profi kosárlabdaligában a Los Angeles Lakers játékosa, mert szándékosan tarkón vágta az Oklahoma City Thunderben kosarazó James Hardent.

2012. Április 23. 10:25, hétfő | Helyi sport

A mennyország kapujában a Győr - Képgaléria

Bravúros győzelmet arattak a zöld-fehér lányok Sopronban.

2012. Április 08. 17:00, vasárnap | Helyi sport

Húsvétvasárnap Pécsett harcolnak a zöld-fehérek - A bajnoki döntőbe jutás a tét

Lezárhatja a döntőbe jutásért vívott párharcot az UNI SEAT Győr csapata amennyiben vasárnap ismét sikerül kicsikarni a győzelmet a Pécs otthonában.

2012. Április 05. 09:00, csütörtök | Helyi

Női kosárlabda NB I - Előnyben a Győr

A Győr hazai pályán legyőzte az előző szezonban ezüstérmes Pécs együttesét a női kosárlabda NB I elődöntős párharcának első, szerdai mérkőzésén.

2012. Április 05. 07:19, csütörtök | Sport

A Győr a végén robbantott a Pécs ellen

A női kosárlabda NB I elődöntőjének első mérkőzésén a Győr hazai pályán 82–74-re győzött a Pécs ellen, amely a záró negyed előtt még négy ponttal vezetett.