2024. július 27, szombat - Olga

Júniusban a birkózás fővárosa lesz Győr- Magyar Nagydíj
2018. Február 16. 09:15, péntek | Helyi sport

Nem túlzás kijelenteni, hogy június közepén a birkózás fővárosa lesz Győr, hiszen egymás után három jelentős nemzetközi versenynek ad otthont.

Gólzáporral nyert az Audi ETO Debrecenben
2018. Február 16. 06:40, péntek | Helyi sport

A zöld-fehérek ismét hosszú utazást tudhatnak maguk mögött, a K&H női kézilabda liga 17. fordulójában Debrecenben léptek pályára szerdán.

Három új sportos csatorna jön február közepétől
2018. Február 09. 07:30, péntek | Belföld

Itthon is látható az Eurosport három új sportcsatornája, az Eurosport 3, Eurosport 4 és Eurosport 5.

Bravúros meccsekkel indult az idei téli olimpia
2018. Február 08. 08:33, csütörtök | Sport

A curlingesek vegyespáros küzdelmeivel csütörtökön helyi idő szerint reggel 9 órakor megkezdődtek a phjongcshangi téli olimpia versenyei.

Odnoga Lotti Amerikáig repül
2018. Február 01. 08:00, csütörtök | Helyi

A magyar válogatott Odnoga Lotti a new hampshire-i Dartmouth College-ban folytatja pályafutását.

Olasz első osztályba igazolt a győri focista tehetség
2018. Január 31. 07:00, szerda | Helyi sport

Az NB II-ben szereplő ETO FC Győr tudatta, hogy a Fehér Miklós Labdarúgó Akadémia egyik kiemelt tehetsége, az utánpótlás válogatottakat is megjárt Márton Adrián a Serie A-ban , a SPAL csapatánál folytatja labdarúgó pályafutását.

Fernando Alonso is rajthoz áll a Le Mans-i 24 órás versenyen
2018. Január 30. 19:32, kedd | Sport

A kétszeres Forma-1-es világbajnok spanyol Fernando Alonso részt vesz idén a Le Mans-i 24 órás autóversenyen.

Látványos gólok Berettyóújfalu ellen
2018. Január 30. 15:10, kedd | Helyi sport

Küzdelmes mérkőzésen, nagy csatában magabiztosan 8-2 nyert a Rába ETO a Berettyóújfalu ellen.

Babos Tímeáék  történelmet írtak az AustralOpenen
2018. Január 26. 08:21, péntek | Sport

Babos Tímeáék történelmet írtak az AustralOpenen

Babos Tímea francia párospartnerével, Kristina Mladenovic-csal 6:4, 6:3-ra megnyerte párosban az Austalian Open döntőjét. Babos történelmet írt, először nyert magyar játékos az AusOpenen.

Győri kosaraslányok a válogatottban
2018. Január 25. 08:00, csütörtök | Helyi sport

Székely Norbert szövetségi kapitány kijelölte a februári, két hazai Európa-bajnoki selejtezőre készülő női kosárlabda-válogatott 16-os bő keretét.

HOPPÁ! Hosszú Katinka elárulta, hogy miért nem indult az úszóversenyen
2018. Január 24. 17:30, szerda | Bulvár

Hosszú Katinka nem indul az idei év első komolyabb úszóversenyein, ám eddig nem kommentálta az okokat. Most végre megszólalt.

Süle Dóra az MLSZ torna gólkirálynője
2018. Január 23. 12:00, kedd | Helyi sport

A 4. helyet szerezte meg az ETO női csapata az MLSZ Teremtornáján. A tornán Süle Dóra megvédte gólkirálynői címét, hat gólt szerzett!