2021. Szeptember 03. 12:24, péntek | Sport

Pap Bianka ezüstérmet nyert 200 méteres vegyesúszásban a tokiói paralimpián.

Konkoly Zsófia ezüstérmes 200 vegyesen a paralimpián
2021. Szeptember 01. 15:41, szerda | Sport

Ezüstérmet nyert Konkoly Zsófia 200 méteres vegyesúszásban az S9-es kategóriában a tokiói paralimpia szerdai napján.

Rasovszky ezüstérmes nyíltvízi úszásban
2021. Augusztus 05. 08:33, csütörtök | Sport

Rasovszky Kristóf ezüstérmet nyert a 10 kilométeres nyíltvízi úszásban a tokiói olimpia csütörtöki napjának nyitányán.

Hosszú Katinka élőben jelentkezett
2020. Március 23. 07:23, hétfő | Sport

A háromszoros olimpiai bajnok úszó Hosszú Katinka sporttársaival együtt napról napra bizonytalanságban készül.

2020. Március 20. 15:55, péntek | Sport

"Értékeljuk a pillanatokat" - Jakabos Zsuzsanna

Az Európa-bajnok magyar úszó, Jakabos Zsuzsanna fontos gondolatot osztott meg a rajongóival, amely a jelenlegi járványhelyzetben még aktuálisabb.

Hosszú Katinkát legyőzték Nizzában 200 vegyesen
2020. Február 07. 21:04, péntek | Sport

Hosszú Katinka két érmet, egy ezüstöt és egy bronzot szerzett pénteken a Nizzában zajló úszóviadalon.

Hosszú Katinka abbahagyja szülés után
2020. Február 07. 08:22, péntek | Sport

Hosszú Katinka tavaly töltötte be 30. életévét és immár hónapok óta boldog párkapcsolatban él szerelmével, Mátéval. Ha eljön az ideje a családalapításnak, többé nem tér vissza az úszáshoz, csakis az anyaságra koncentrál.

Hosszú Katinkáról szóló filmet is támogat a Filmintézet
2020. Február 04. 19:15, kedd | Belföld

Portréfilm készül a Nemzeti Filmintézet 559,7 millió forintos támogatásával Hosszú Katinkáról, minden idők egyik legsikeresebb magyar sportolójáról.

Hosszú Katinka új edzőt kap
2020. Január 15. 13:07, szerda | Sport

Egy ideje együtt dolgozik Hosszú Katinka és Nagy József edző, az együttműködés hivatalos formát is kap, a Magyar Úszószövetség szerződteti a szakembert - írja a Nemzeti Sport.

A magyar úszósport 1000. világversenyes érméjért versenyeznek a legnagyobbak
2019. December 05. 08:31, csütörtök | Sport

Csütörtökön ismét medencébe ugranak a legnagyobb magyar sport sztárok.

Hosszú Katinka szakított edzőjével, egyedül folytatja
2019. November 27. 17:40, szerda | Sport

Hosszú Katinka háromszoros olimpiai bajnok úszó szakított edzőjével, Petrov Árpáddal.

Tizenegy éremmmel tértek haza Jakabosék az úszó világkupáról
2019. Október 07. 11:52, hétfő | Helyi sport

Tizenegy éremmel tértek haza a győri úszók a hétvégi budapesti FINA világkupáról. A legeredményesebb versenyző Jakabos Zsuzsanna volt, aki hatszor állhatott dobogóra, Szabó Szebasztián három medállal gazdagodott.