2024. július 27, szombat - Olga

Hírek | Helyi

2010. Január 25. 08:30, hétfő |

Szakács Imre megyei elnök köszöntötte a legjobb fiatal győri futsalosokat

A 2009/2010. tanévi Teremlabdarúgás-Futsal Diákolimpia általános iskolai megyei versenyein 45 iskola vett részt. A megyei döntőt a Győr-Moson-Sopron Megyei Diáksport Tanács két részletb

2010. Január 25. 07:25, hétfő |

Igazi zimankó: a Győr melletti Péren volt szombaton este a leghidegebb

Az idei tél egyik leghidegebb éjszakája volt a szombati. A leghidegebbet, -17,7 fokot hajnalban a Győr melletti Péren mérték. A hidegrekord viszont nem dőlt meg, 1942-ben Baján -34 fok volt ezen a napon. Az országban napközben is több helyen -

2010. Január 24. 17:00, vasárnap |

8 milliárdos projekt: parkolópályán a Győr-Gönyűi Kikötő vasúti pályájának tendere

Jelenleg tart a Győr-Gönyű kikötő vasúti pályájának üzemeltetésére kiírandó pályázat dokumentációjának véglegesítése, ezért egyelőre nem lehet prognosztizálni sem azt, hogy mit fog tartalmazni a tender, mint ahogy a kiírás időp

Jelenleg tart a Győr-Gönyű kikötő vasúti pályájának üzemeltetésére kiírandó pályázat dokumentációjának véglegesítése, ezért egyelőre ne

2010. Január 24. 15:20, vasárnap |

A győri Rába-futóművek negyediknek értek célba az idei Dakaron

Bár magyar versenyző nem állt rajthoz idén, mégis született hazai siker a Dakaron. A Martin Macik cseh kamion több mint 9000 km megtétele után a győri Rába által kifejlesztett és gyártott futóműveken negyedikként ért célba Buenos Airesb

2010. Január 24. 10:30, vasárnap |

9500 forintért ülhetjük, 2500-ért állhatjuk végig a Győri Audi ETO BL-meccseit

A Bajnokok Ligája főkörének hazai mérkőzéseire megkezdte árusítani a bérleteket és a jegyeket a Győri Audi ETO KC. Mint ismert, a zöld-fehérek a norvég Larvikkal, a szlovén Ljubljanával és a német Leipziggel kerültek egy csoportba. A b

2010. Január 24. 07:18, vasárnap |

Kikötik a vizet és a gázt, végrehajtók visznek autót, házat Tápszentmiklóson

Válságcsoportot alakított a Győr melletti Tápszentmiklós képviselő-testülete, mert a faluban az elmúlt egy évtizedben összesen nem volt annyi szociális segélyért és átmeneti ellátásért jelentkező rászoruló, mint az elmúlt egy évbe

2010. Január 23. 15:24, szombat |

Győr-Szabadhegyi találkozások: Borkai Zsoltot és mesterét teltház várta

Borkai Zsolt polgármester (képünkön), olimpiai bajnok tornász, és Röck Samu mesteredző voltak az első vendégei a Szabadhegyi találkozások című közéleti rendezvénysorozatnak. A József Attila Művelődési Ház új programjának célja, ho