2024. július 19, péntek - Emília

Hírek | Sport

Rasovszky Kristófé az első magyar arany a vb-k történetében nyíltvízen, Kanadában
2019. Július 22. 07:05, hétfő |

Két magyar versenyző teljesítménye azért is elképesztő, mert két nappal korábban még mindketten a Kvangdzsuban zajló világbajnokságon vettek részt, ahol Olasz Anna a hatodik lett, Rasovszky Kristóf viszont rosszullét miatt feladta a versen

Rally: Végre szeretjük a murvát!
2019. Július 19. 07:17, péntek |

Interjú Farkas Kálmán csapatvezetővel a 26. TAXI4 Veszprém Rali után.

Kategóriagyőzelem a Casentino ralin
2019. Július 15. 09:53, hétfő |

39º RALLY INTERNAZIONALE DEL CASENTINO ralin vett részt Juhász Csabi szinte már törzsversenyzőként a testvérével, Zsoltival ahol kategóriagyőzelmet szereztek.

Rally: Defekt után defekt!
2019. Július 15. 07:41, hétfő |

Nem úgy sikerült a 26. TAXI4 Veszprém Rallye a Ritmus ASE párosának, Klausz Kristófnak és Csányi Botondnak, ahogy szerettük volna,

Rally: Egészséges visszatérés!
2019. Július 12. 17:12, péntek |

Bár a tempó még nem volt meg, a legfontosabb dologgal, az egészséggel minden rendben volt a 26. TAXI4 Veszprém Rallye-n a Várkonyi-Makai páros sofőr részével.

Többen kórházba kerültek, egy idős nőt újraélesztettek a wimbledoni tenisztornán
2019. Július 09. 07:28, kedd |

Egy hét alatt másodszor esett össze néző a 12-es pályán, amelyen egy 60 éves nőt újra kellett éleszteni. Mások is kórházba kerültek a kánikulában.

Rally: Laza talajon, stabilan
2019. Július 04. 08:51, csütörtök |

Interjú Farkas Kálmán csapatvetetővel a Veszprém Rally előtt.

Rally: Biztos, hogy nagy élmény lesz!
2019. Július 03. 18:34, szerda |

Villáminterjú Juhász Csabival a hétvégi Casentino Rally előtt, ami a Mitropa rally ötödik idei futama.

Ismét itthon, ismét R5-ben!
2019. Július 03. 05:00, szerda |

Ismét itthon indul a Ritmus Ase támogatott párosa, ismét egy R5-ben és ismét együtt.

Andikafotó és a Keceli autocross
2019. Július 01. 12:09, hétfő |

Interjú a Magyar autósport \"Andikafotoja-val a július hetediki Pintér Kupa IV. Fordulója előtt.

7 év után magyar bajnokin, az 50-es jegyében!
2019. Július 01. 10:07, hétfő |

2012-ben indult utoljára Várkonyi Szabolcs, a Ritmus Ase versenyzője itthon bajnoki futamon, így elég hosszú idő után tér haza versenyezni.

Rallycross: Pünkösdi vesszőfutás
2019. Június 26. 07:16, szerda |

KisVadkutya László Pünkösdkor sem otthon malmozott, hanem a Rabócsi Ringen riogatta az ürgéket a rallycross pályán, ahol idén másodjára állt a rajtrácsra.