2024. július 19, péntek - Emília

Hírek | Sport

Női világcsúcs a vízben: Kapás Boglárka 200 pillangón világbajnok
2019. Július 25. 15:26, csütörtök |

A kvangdzsui vizes világbajnokság úszóversenyének ötödik napján, csütörtökön Kapás Boglárka kiváló versenyzéssel világbajnok lett női 200 méter pillangón.

Gyorsasági OB: Majdnem a tengerparton!
2019. Július 25. 14:03, csütörtök |

Folytatódik az FIA CEZ és az MNASZ Autós Gyorsasági OB a horvátországi Autodrom Grobnik versenypályán.

Rally: Reméljük, gond nélkül behúzzuk!
2019. Július 25. 10:00, csütörtök |

Beszélgetés Farkas Kálmán csapatvezetővel a hétvégi Int. Baranya Kupa előtt.

Fogasy két hónap után újra autóban
2019. Július 25. 07:57, csütörtök |

A Baranya Kupán tér vissza Fogasy Gergely és Berendi Dávid a Mitropa Kupa sorozatba.

Ronaldo nekirontott egy kínai rendőrnek
2019. Július 24. 17:55, szerda |

Az ötszörös aranylabdás portugál támadó Kínában edzőtáborozik a Juventusszal, és ahogy az már kezd megszokottá válni, a csapat edzésére berohant egy szurkoló, hogy közös fotót készíthessen a játékosokkal.

Világcsúcs rekorddal világbajnok Milák Kristóf
2019. Július 24. 14:40, szerda |

A kvangdzsui vizes világbajnokság úszóversenyének negyedik napján, szerdán Milák Kristóf fantasztikus versenyzéssel, világrekorddal aranyérmet nyert férfi 200 méter pillangón. Ugyanebben a számban Kenderesi Tamás a 8. lett.

Rally: Nyári szünet után
2019. Július 24. 11:46, szerda |

SOLID Racing Team – Int. Baranya Kupa 2019 beharangozó Gyenes András – Horváth Levente – Lada 2101 Oláh Zoltán – Schmidt Ádám – Seat Ibiza Cupra SOLID Racing Team – Int. Baranya Kupa 2019 – 2019.07.25-27.

Öt érmet nyertek a magyar sportolók kedden Bakuban az EYOF-on
2019. Július 24. 06:00, szerda |

Öt érmet nyertek a magyar sportolók a Bakuban zajló 15. nyári Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál (EYOF) keddi versenynapján.

Ismét Mitropa két autóval!
2019. Július 23. 17:45, kedd |

Két autóval képviselteti magát a Ritmus ASE a Baranya Kupán. Két R5-ös Fabiával, mindkettő a Korda Racingtől érkezik, ráadásul az egyik autó még 0 km-es, ez lesz az első bevetése.

28 éves a Manchester United új csapatkapitánya
2019. Július 23. 08:12, kedd |

David De Gea, a 39-szeres spanyol válogatott kapus lesz a Manchester United új csapatkapitánya.

Vizes vb: Hosszú Katinka kiesett
2019. Július 23. 05:57, kedd |

Milák Kristóf összesítésben elsőként jutott tovább férfi 200 méteres pillangóúszásban a kvangdzsui vizes világbajnokság úszóversenyének harmadik napján.