Műlábbal a csúcson

Műlábbal hódította meg újabb nyolcezres csúcsát Erőss Zsolt. A Mount Everest 8516 méter magas társhegyére vasárnap ért fel egy másik magyar hegymászóval, Gál Lászlóval.

2011. Május 23. 07:45, hétfő |

Vettel ellenállt Hamilton nyomásának, és újra nyert

Sebastian Vettel a Spanyol Nagydíjon megszerezte idei 4. futamgyőzelmét, miután a versenyen ellenállt Lewis Hamilton nyomásának. A Red Bull-istálló fölénye közel sem volt akkora a barcelonai versenyen, mint amire az időmérő edzés után sz

2011. Május 22. 14:41, vasárnap |

Drámai meccsen nyert, és ezzel bajnok a Veszprém

A címvédő MKB Veszprém hazai pályán nagy küzdelemben 22–20-ra legyőzte a sokáig vezető Pick-Szegedet a férfi kézilabda NB I döntőjének vasárnapi harmadik felvonásában, így 3–0-s összesítéssel elhódította a 2010–11-es szezon b

2011. Május 22. 07:41, vasárnap |

A csillagos égig: Gagarin-útján a debreceni fiúk

Igencsak emlékezetes estéje volt annak a közel ezer debreceni sportrajongónak, akik pénteken az amatőr ökölvívást választották – s erről mindenekelőtt a nehézsúlyú Deél Szabolcs gondoskodott. A „Debrecen Thunders” és az „Arad Mo

2011. Május 21. 14:41, szombat |

Contador már több mint három perccel vezet

A venezuelai José Rujano nyerte meg a Giro d’Italia 13. szakaszát, amelynek befutója az ausztriai Grossglockneren volt. A Rujano mögött másodikként célba érő Alberto Contador több mint hárompercesre növelte előnyét az összetett éllovasa

2011. Május 21. 07:45, szombat |

Hatalmasat bukott a csinos sportoló

Óriásit bukott Simona de Silvestro az Indy 500-as autóverseny edzésén. Az indianapolisi pálya hármas kanyarjában csapódott a falnak a svájci versenyzőnő 300 kilométer per óra feletti sebességnél.

2011. Május 20. 14:45, péntek |

Az oklahomai James nyerő csere volt Dallasban

Az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) nyugati döntőjének második meccsén a dallasi Dirk Nowitzki hiába dobott a mezőny legeredményesebbjeként 29 pontot, csapata 106–100-ra kikapott az Oklahomától. Az egyik gárda negyedik sike

2011. Május 20. 07:45, péntek |

Jegyek az olimpiára - eddig több mint 13 ezer résztvevő ötpróbázott

Az EDF DÉMÁSZ Ötpróba London 2012 eddigi rendezvényein, 20 városban több mint 13 ezer ember állt rajthoz és teljesítette a gyalogló, futó és triatlon versenyszámokat különböző távokon az egészséges életmód jegyében. Május 21-én,

2011. Május 19. 14:45, csütörtök |

Fernando Alonso 2016-ig marad a Ferrarinál

Fernando Alonso, a Ferrari kétszeres világbajnok spanyol pilótája 2016-ig meghosszabbította szerződését az olasz istállóval. A 29 éves versenyző 2010-ben szerződött a Ferrarihoz, akkor a 2012-es idény végéig kötelezte el magát, csütör

2011. Május 19. 07:45, csütörtök |

KEK-arany után bajnoki bronzérem az FTC vitrinjében

A női kézilabda NB I két nyert mérkőzésig tartó bronzpárharcában a Szucsánszki Zita vezette FTC-Rail Cargo Hungaria idegenben is legyőzte a Syma-Váci NKSE csapatát, és ezzel megszerezte a harmadik helyet.

2011. Május 18. 14:45, szerda |

Vettel hazánkba látogat, Budapest belvárosában bemutatózik

A Formula–1-es Magyar Nagydíj előtt másfél hónappal nálunk száguld a világbajnok. Sebastian Vettel ezúttal nem a világ leggyorsabb F1-es pilótáival méri össze a gyorsaságát, hanem Budapesten, a belváros szívében a Red Bull-istálló e

2011. Május 18. 07:45, szerda |

Cavendish az utolsó métereken robbantott

A Giro d'Italia kerékpáros verseny 10., sprintbefutóval végződő szakaszán izgalmas hajrá után Mark Cavendish, a HTC-Highroad versenyzője ért elsőként célba, mögötte Francisco Ventoso (Movistar) lett a második és Alessandro Petacchi (Lamp