2024. július 16, kedd - Valter

Hírek | Sport

2010. Március 09. 13:54, kedd |

13 évesen lett sakknagymester a magyar fiú

13 éves az új magyar nemzetközi sakknagymester. Rapport Richárd a legutóbbi szombathelyi tornán teljesítette a minősítési szintet, ezzel megdöntötte Lékó Péter rekordját, aki 14 éves elmúlt, amikor nagymester lett.

2010. Március 09. 07:09, kedd |

A legjobb négy között a Chelsea

A Chelsea bejutott az angol labdarúgó FA-kupa elődöntőjébe. A Chelsea az elődöntőben az Aston Villával játszik majd a Wembley-ben április 10-én. A londoni együttes a negyeddöntő 34. percében szerzett vezetést a Stoke City ellen. A vendé

2010. Március 09. 07:07, kedd |

A Partizannal játszik az Eger

A Partizan Belgráddal játszik az Eger férfi vízilabdacsapata az Euroliga negyeddöntőjében.

2010. Március 08. 14:26, hétfő |

Bodor bombagólja kevés volt a Feyenoord ellen

A holland élvonal vasárnapi játéknapján a Roda 4-2-es vereséget szenvedett hazai pályán a Feyenoord ellen. A nap másik magyar érdekeltségű találkozóján a Babos Gáborral felálló NEC Nijmegen idegenben 1-0-s vereséget szenvedett az Utrech

2010. Március 08. 07:01, hétfő |

Kiss Balázs diadalt aratott

Kiss Balázs nyerte a kötöttfogású birkózó Magyar Arany Nagydíjat a 96 kilogrammosok között. A világbajnok az ukrán Timcsenkót győzte le a döntőben és ő az egyetlen magyar aranyérmes a tornán. Rizmayer György a harmadik lett.

2010. Március 07. 15:15, vasárnap |

Visszavágott a Sevillának és odavágott a Barcának a Real

Szenzációs hajrában fordított kétgólos hátrányból a Real Madrid a negyedik helyezett Sevilla ellen a spanyol bajnokság 25. fordulójában. A szombat esti 3-2-es sikerrel megőrizte száz százalékos hazai mérlegét. Kihasználva a Barcelona al

2010. Március 07. 07:30, vasárnap |

Bogdanovics duplázott a Kaposvár ellen

A Haladás Igor Bogdanovics duplájával 2-1-re legyőzte a Kaposvárt a labdarúgó NB I 17. fordulójának nyitómérkőzésén Szombathelyen. A kiesőzóna elején tanyázó hazaiak gyengén kezdtek, de a semmiből mégis megszerezték a vezetést, Bog

2010. Március 06. 14:44, szombat |

Kiesett Szávay

Szávay Ágnes kiesett a Monterreyi női tenisztornán. Az ötödik helyen kiemelt magyar játékos a negyeddöntőben 3 szettben, 3:6, 6:3, 6:3-ra kapott ki a negyedikként rangsorolt szlovák Dominika Cibulkovától.

2010. Március 06. 07:31, szombat |

Börtönbüntetésre ítélhetik Bölönit

Hat hónaptól öt évig terjedő börtönbüntetésre ítélhetik Bölöni Lászlót Belgiumban, amiért még a Standard Liege edzőjeként kitessékelte a doppingellenőrzés miatt a csapat öltözőjébe belépő illetékest tavaly novemberben a Gent e

2010. Március 05. 14:36, péntek |

Szávay ezúttal sem ismert kegyelmet

Második meccsét is megnyerte, így bejutott a legjobb nyolc közé Szávay Ágnes a Monterrey-ben zajló női tenisztornán. A magyar játékos a 220 ezer dollár összdíjazású verseny második fordulójában 6:1, 6:7, 6:1-re verte a német Anna-Lena

2010. Március 05. 07:19, péntek |

Talmácsi a 26. helyen zárta a tesztelést

Talmácsi Gábor hivatalos valenciai teszten próbálta ki idei versenygépét a Moto2 kategóriában, ahol 600 köbcentis motorokkal indulnak majd. A SpeedUp csapatot erősítő magyar pilóta tizenkét kört tett meg és a 26. legjobb idővel zárta a g

2010. Március 04. 14:16, csütörtök |

Koeman és Hidding is dicsérte a magyar csapatot

A szerda esti idénynyitó, győri magyar-orosz (1-1) válogatott labdarúgó-mérkőzés után maradt azért néhány nyitott kérdés a nemzet(köz)i labdarúgás iránt érdeklődők számára. Ezek közül kettő: hová tegyünk egy döntetlent felké