2011. Október 06. 07:39, csütörtök | Helyi

Új mobillelátót építenek a Győri Audi ETO - Metz BL-mérkőzésre

Elkezdték a könnyűszerkezetes, mobillelátó építését a Magvassy Mihály Sportcsarnokban.

2011. Október 04. 07:30, kedd | Helyi

Konkoly Csaba a dániai kudarc után: "Szégyellhetjük magunkat!"

Konkoly Csaba együttese, a Győri Audi ETO KC hatgólos vereséget szenvedett a dán Randers otthonában a Bajnokok Ligája vasárnap délutáni nyitányán.

2011. Október 03. 08:30, hétfő | Helyi

Nem sikerült a rajt a BL-ben: 6 gólos vereség a dán Randers otthonában

Az első félidő nem a győrieké volt, szünetben 4 gólos dán előny után a második játékrészben több alkalommal is feljött két gólra csapatunk, de egyenlíteni nem sikerült. A vége 29-23 a Randersnek - tudósít az etokc.hu.

2011. Október 02. 10:35, vasárnap | Helyi

Böhn szerint a Győr az idei BL-esélyes: a Randers ellen kezd vasárnap az Audi ETO

A német Buxtehuder SV és a román Oltchim Valcea meccsével (24-20-ra nyertek idegenben a románok) kezdetét vette a női kézilabda Bajnokok ligája 2011-2012-es kiírása.

2011. Szeptember 29. 07:30, csütörtök | Helyi

Hétvégén indul a BL

A hétvégén kezdi bajnokok ligája szereplését a Győri Audi ETO KC.

2011. Szeptember 23. 07:30, péntek | Helyi

Hiába volt Amorim a túloldalon: Brazíliát is kétvállra fektette az Audi ETO KC

A Győri ETO KC női kézilabdacsapata felkészülési mérkőzésen 30-29-re legyőzte Brazília válogatottját - olvasható a kisalföldiek hivatalos honlapján, a gyorietokc.hu-n.

2011. Szeptember 22. 07:30, csütörtök | Helyi

Megállíthatatlanul: sztárjai nélkül is tovább menetelt a Győri Audi ETO

Továbbra is teljes sebességgel halad előre a Győri Audi ETO KC: a női kézilabda-bajnokság 4. fordulójában.

2011. Szeptember 20. 08:30, kedd | Helyi

A Hypo és a Metz mellett a dán Randers vár az Audi ETO-ra a BL-sorozatban

A dán Randers jutott tovább a győriek csoportjába a női kézilabda Bajnokok Ligájában.

2011. Szeptember 18. 11:30, vasárnap | Helyi

Viharos győzelemmel vetett véget a balatoni nyárnak az ETO KC Siófokon

A félidei hatgólos előnyhöz még négyet hozzátett a második játékrészben a Győri Audi ETO csapata, így magabiztosan nyerte meg újabb bajnokiját a Balaton-partján - írja a zöld.fehér klub honlapja.

2011. Szeptember 18. 07:35, vasárnap | Helyi

Nemzetközi górcső alatt: a BL-döntő a minimum a Győri Audi ETO KC számára?

A női kézilabda Bajnokok Ligájának hivatalos weboldala "A döntő a minimum" címmel elemző cikket közöl Győri Audi ETO KC csapatáról.

2011. Szeptember 15. 07:36, csütörtök | Helyi

Nagyon durva! Volt ellenfelei a lába nyomába sem érnek a Győri Audi ETO-nak

Már az első félidőben eldőlt gyakorlatilag a meccs Székesfehérváron, hiszen a szünetben 11-28 volt a Győri Audi ETO javára, a vége pedig 28 gólos, 21-49-es, magabiztos győri siker lett.

2011. Szeptember 12. 07:30, hétfő | Helyi

Súlyos vereséget mért zöld-fehér riválisára a rangadón a Győri Audi ETO KC

Kiütéses győri győzelmet hozott a nőikézilabda NB I rangadója. A bajnok Győri Audi ETO KC tizenhét góllal múlta felül zöld-fehér riválisát, a Ferencvárost.