2024. július 16, kedd - Valter

Hírek | Sport

2010. Április 07. 07:38, szerda |

Bevette Moszkvát az Inter

Kettős győzelemmel jutott 2003 után újra a Bajnokok Ligája elődöntőjébe az olasz bajnoki címvédő Internazionale labdarúgócsapata, miután Wesley Sneijder szabadrúgásgóljával Moszkvában is nyerni tudott a CSZKA ellen. Chidi Odiah kiáll

2010. Április 07. 07:37, szerda |

Elbírta a nyomást, így döntős a DVSC

A DVSC-Korvex hazai pályán 31–26-ra legyőzte a Váci NKSE-t a női kézilabda-bajnokság elődöntőjének második mérkőzésén, így kettős győzelemmel jutott be a fináléba, ahol a Győri ETO KC–Békéscsaba párharc győztesével csap majd

2010. Április 06. 14:12, kedd |

A Barcelona lesz a Veszprém negyeddöntős ellenfele

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjében az MKB Veszprém a spanyol Barcelonával mérkőzhet meg.

2010. Április 06. 07:22, kedd |

Nem bírt egymással a Honvéd és a Szeged

Nem bírt egymással a Domino-Honvéd és a Szeged-Beton a férfi vízilabda ob I 15. fordulójában. A két csapat nagyszerű mérkőzést játszott egymással, a 9–9-es döntetlen igazságosnak mondható.

2010. Április 06. 07:20, kedd |

Czink Melinda már az első fordulóban búcsúzott

Czink Melinda a harmadik helyen kiemelt szlovák Dominika Cibulková ellen kezdett a Ponte Vedrában rendezett tenisztornán, és már az első fordulóban búcsúzott a további küzdelmektől, miután 6:1, 6:4 arányú vereséget szenvedett.

2010. Április 05. 14:15, hétfő |

Mészöly visszatér a lila-fehérekhez?

Visszatérhet a Szusza Ferenc Stadionba a legutóbb a Vasasnál dolgozó szakember. Jó esély van rá, hogy Mészöly Géza váltja az újpesti kispadon Wilie McStay-t, akinek az Újpest utóbbi hetekben mutatott gyenge eredményei miatt feltehetőleg ke

2010. Április 05. 06:54, hétfő |

Kijutott az Eb-re a Mátéfi-csapat

Kijutott a decemberi Európa-bajnokságra a magyar női kézilabda-válogatott. Csapatunk a selejtező negyedik fordulójában Békéscsabán győzte le a svédeket 26-24-re.

2010. Április 05. 06:52, hétfő |

Sebastian Vettel nyerte a Maláj Nagydíjat

Kettős Red Bull győzelem született a Forma 1 Maláj Nagydíján, a futamot Sebastain Vettel nyerte csapattársa az ausztrál Mark Webber előtt, a harmadik helyen a Nico Rosberg Mercedesét intették le.

2010. Április 04. 15:18, vasárnap |

Szoros győzelem: kijutottunk az Eb-re

A magyar női kézilabda-válogatott Eb-selejtezőn kétgólos győzelmet aratott Svédország felett, ezzel biztossá tette részvételét a kontinenstornán, és nagy valószínűséggel a 2. csoport élén végez. Mátéfi Eszter együttese az első f

2010. Április 04. 11:50, vasárnap |

Forma 1 - Maláj Nagydíj 2010 - kettős Red Bull-győzelem Sepangban

A Forma-1-es világbajnokság 3. versenyét, a Maláj Nagydíjat rendezték meg ezen a hétvégén. A mezőny 56 kört tett meg a versenyen, és a pilótáknak a nagy meleg, és magas páratartalom mellett arra is számítaniuk kellett, hogy bármikor les

2010. Április 04. 07:24, vasárnap |

Webber a mérnökének ajánlja a pole-t

Mark Webber a mérnökének köszönheti, hogy a pole pozícióból indulhat a Formula–1-es világbajnokság Malajziai Nagydíján, míg a Ferrari és a McLaren pilótái elmondásuk szerint azért végeztek az időmérőn a mezőny hátsó részében,

2010. Április 04. 07:22, vasárnap |

Bosszankodhat Sir Alex Ferguson

Kikapott a Manchester United az angol labdarúgó-bajnokság rangadóján a Chelsea-től.