Massa meglepetést akar okozni a Red Bullnak

Sokan - főleg a legutóbbi Malajziai Nagydíj óta – vélik úgy, hogy a Red Bull autói a legjobbak a Formula-1-ben, vagyis Sebastian Vettelt és/vagy Mark Webbert kell legyőznie annak, aki világbajnok akar lenni. Így vélekedik Felipe Massa is, ak

2010. Április 14. 14:41, szerda |

Kupadöntős a Loki

Döntős a Debrecen a labdarúgó Magyar Kupában. A Loki hazai pályán 2-1-re nyert a Honvéd ellen az elődöntő visszavágóján és ezzel összesítésben 3-2 arányban bizonyult jobbnak.

2010. Április 14. 07:43, szerda |

A Bazilikában búcsúznak Varga Zoltántól

Varga Zoltán családja közleményt adott ki az április 9-én, életének 66. évében tragikus hirtelenséggel elhunyt olimpiai bajnok, Európa-bajnoki bronzérmes, tizenkétszeres válogatott labdarúgó halálával kapcsolatban.

2010. Április 14. 07:41, szerda |

Formula-1: a koreai pálya lehet a „száguldó cirkusz Balatonringje”

Veszélybe került a Formula–1-es Dél-Koreai Nagydíj megrendezése. A jeongami pálya építési munkálatai a vártnál lassabb ütemben haladnak, így elképzelhető, hogy elmarad az idei világbajnokság 17. futama.

2010. Április 13. 14:35, kedd |

Közvetlenül a tragédia előtt kapott engedélyt a futballozásra Varga

Közvetlenül halála előtt kapott engedélyt a futballozásra Varga Zoltán - írja a Nemzeti Sport. A Ferencváros legendás játékosát sportorvos vizsgálta meg április 8-án a Sportkórházban.

2010. Április 13. 07:41, kedd |

Ilyen jó eredmény húsz éve nem volt

A Darts Világszövetség most először rendezte meg Magyarországon a „Spring Cup” azaz a Tavaszi Kupa nevű versenyét, amely a pécsi Európa Kulturális Fővárosa program hivatalos része.

2010. Április 12. 14:37, hétfő |

Gyertyagyújtással emlékeznek Varga Zoltánra

Hétfő este hat órától csendes gyertyagyújtással emlékeznek Varga Zoltánra az Albert Stadionban a szurkolók, barátok és csapattársak. A pénteken tragikus hirtelenséggel elhunyt egykori labdarúgót az FTC Labdarúgó Zrt. és a Ferencvárosi

2010. Április 12. 07:43, hétfő |

Tomizava győzött, Talmácsi a 9. helyen végzett

A 2010-es gyorsaságimotoros-világbajnokságon a Moto2-es kategóriában a Katari Nagydíjat a japán Soja Tomizava nyerte meg, Talmácsi Gábor a 9. helyen zárt.

2010. Április 11. 14:43, vasárnap |

A Barca nyerte az El Clásicót

A Barcelona nyerte az El Clásicót szombaton késő este, a katalánok tulajdonképpen könnyedén intézték el a madridiakat a Bernabéuban. Cristiano Ronaldo és Messi csatájából az utóbbi került ki győztesen. Xavi is fantasztikusan játszott.

2010. Április 11. 07:43, vasárnap |

Varga Zoltánt gyászolja a magyar futballvilág

Varga Zoltánt gyászolja a magyar futballvilág. A legendás középpályás péntek este lett rosszul egy zuglói öregfiúkmeccsen. Életéért hiába küzdöttek barátai, akik szerint a mentő késve, 24 perc alatt ért a helyszínre. A mentőszolgá

2010. Április 10. 14:31, szombat |

Buttont meglepte, hogy szoros a verseny

Jenson Buttont meglepte, hogy a Formula–1-es idény első három futama után ilyen szoros a pilóták világbajnoki pontversenyének állása. A címvédő elmondta, azt hitte, hogy az új pontrendszer jobban „jutalmazza" majd a gyors pilótáka

2010. Április 10. 07:41, szombat |

65 éves korában elhunyt Varga Zoltán

65 éves korában elhunyt Varga Zoltán, a Ferencváros és a magyar válogatott korábbi olimpiai bajnok játékosa. A 100% Fradi információi szerint a korábbi klasszis a Fradi-pályán, játék közben esett össze, és a helyszínre kiérkező ment