2013. Február 12. 17:54, kedd | Sport

Babos Tímea két játszmában legyőzte a kanadai Heidi El Tabakhot kedden a 2,37 millió dollár összdíjazású katari női keménypályás tenisztorna nyitófordulójában.

Fed Kupa - Győzelem Hollandia ellen, ötödikek a magyarok
2013. Február 10. 14:22, vasárnap | Sport

A magyar női teniszválogatott 2-0-ra legyőzte Hollandiát a vasárnapi helyosztón a Fed Kupa euro-afrikai zónájának izraeli tornáján, így az ötödik helyen zárt.

Davis Kupa - Egyenlített a magyar csapat Moldovában
2013. Február 03. 13:31, vasárnap | Sport

Fucsovics Márton megnyerte az első vasárnapi egyes mérkőzést, így a magyar férfi teniszválogatott 2-2-re egyenlített a házigazda moldovaiak ellen a Davis Kupában, az euro-afrikai zóna II-es csoportjának első fordulós összecsapásán.

Novak Djokovic megvédte címét
2013. Január 27. 14:39, vasárnap | Sport

A világelső és Melbourne-ben címvédő szerb Novak Djokovic győzött férfi egyesben az ausztrál nyílt teniszbajnokságon, ahol a vasárnapi döntőben a britek olimpiai bajnokát, Andy Murrayt késztette megadásra négy játszmában.

2012. Június 13. 05:30, szerda | Bulvár

Ellopták Nadal háromszázezer eurós karóráját

Szállodai szobájából ellopták a francia nyílt teniszbajnokságon idén már hetedszer győztes Rafael Nadal méregdrága karóráját keddre virradóra.

2012. Május 31. 14:21, csütörtök | Sport

Babosék bejutottak a második fordulóba

Babos Tímea a tajvani Hszie Szu-vejjel az oldalán bejutott a francia nyílt teniszbajnokság párosversenyének második fordulójába...

2012. Május 29. 07:19, kedd | Sport

Federer rekordot ért el győzelmével

A korábbi világelső Roger Federer három játszmában nyert a német Tobias Kamke ellen a francia nyílt teniszbajnokság első fordulójában, ezzel pályafutása 233. győzelmét aratta a Grand Slam-tornákon.

2012. Május 21. 14:19, hétfő | Sport

Javított Babos, nincs változás az élcsoportban

A múlt heti római tornán döntős kínai Li Na feljött a hetedik helyre a női teniszezők legfrissebb világranglistáján...

2012. Május 17. 07:17, csütörtök | Sport

Szávay Ágit benevezik az olimpiára

Szávay Ágnest benevezik a londoni olimpiára, mivel betegségei és sérülései miatt úgynevezett védett ranglistás helyezése van.

2012. Május 12. 14:09, szombat | Sport

Federer győzött – Djokovics kikapott

Roger Federer győzött Madridban, míg Novak Djokovics vereséget szenvedett honfitársától, Janko Tipsarevicstől.

2012. Május 03. 07:19, csütörtök | Sport

Czink is búcsúzott Budapesttől

Lukács Vanda után Czink Melinda is kiesett szerdán a 220 ezer dollár összdíjazású Budapest Grand Prix salakpályás női tenisztorna második fordulójában.

2012. Május 02. 07:19, szerda | Sport

Szetthátrányból fordított Czink Melinda, kiesett Babos

Czink Melinda három játszmában nyert kedden Mervana Jugić-Salkić ellen, és ezzel bejutott a nyolcaddöntőbe a 220 ezer dollár összdíjazású Budapest Grand Prix salakpályás női tenisztornán.