2024. július 19, péntek - Emília

Hírek | Sport

2011. Április 08. 14:45, péntek |

Webber zárt az élen, de a McLaren nagyon közel van

Mark Webber megtartotta az első helyét a Malajziai Nagydíj pénteki edzésnapján, de a fölénye már nem volt olyan elsöprő, mint az első tréningen: mindössze öt ezreddel verte meg Jenson Buttont. A forró, napsütéses másfél órában Lewis

2011. Április 08. 07:45, péntek |

Az Olimpiai ökölvívás jövője - BoxingONE

Jobb mérkőzések, s még jobb rendezvényeket ígér a BoxingONE Championship az április közepén rajtoló, újabb maratoni szezonja. A közép-európai amatőr ökölvívó csapatbajnokságban már a hatodik kiírásnak vágnak neki a csapatok.

2011. Április 07. 14:45, csütörtök |

Majdnem teljes a rájátszás mezőnye

Még csak a harmadik idényét tölti Oklahoma Cityben a 2008-ban Seattle városát elhagyó klub, és máris megünnepelhette első csoportgyőzelmét az alapszakaszban. A Kevin Durant-vezette gárda a Los Angeles Clippers legyőzésével tette biztossá

2011. Április 07. 07:45, csütörtök |

Gumikat (is) gyötrő kánikula vár Sepangban a mezőnyre

Ha már az idénynyitó Ausztrál Nagydíjon a váratlanul jó gumik miatt elmaradt a nagy kavarodás, kapunk belőle bőven Malajziában – legalábbis ezt ígérik a Pirelli szakértői, akik szerint a sepangi hőség és a pálya karakterisztikája mi

2011. Április 06. 14:45, szerda |

Szinte felesleges visszavágókat rendezni

A Real Madrid négy-, a Schalke pedig háromgólos előnyre tett szert a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőinek első mérkőzését követően. A királyi gárda hazai pályán 4-0-ra verte a Tottenhamet, a gelsenkircheniek pedig Milánóban győ

2011. Április 06. 07:45, szerda |

Szávay könnyed sikerrel kezdett a marbellai tornán

Szávay Ágnes sima győzelemmel kezdett a marbellai női tenisztorna első fordulójában. A magyar lány a svéd Johanna Larssont győzte le 58 perc alatt 6:1, 6:1-re.

2011. Április 05. 14:45, kedd |

Futsal NB I: a Fradi ötöt vágott az Újpestnek, Horváth is betalált

Az FTC-6x6 Taxi érvényesítette a papírformát, és 5–1-re lelépte az Újpest FC-t a futsal NB I hétfő esti 20. fordulójában.

2011. Április 05. 07:45, kedd |

Japán lemondta

Japán a labdarúgó Copa Americán sem vesz részt, amelyen vendégként szerepelt volna.

2011. Április 04. 14:45, hétfő |

Djokovics továbbra is veretlen idén, újra legyőzte Nadalt

A Miamiban rendezett ATP-torna döntőjében Novak Djokovics 3 óra 21 perc alatt, 4:6, 6:3 7:6-ra legyőzte a világelső spanyol Rafael Nadalt, így továbbra is veretlen az idei szezonban.

2011. Április 04. 07:45, hétfő |

Bútort nem nyomta agyon az esélyesség - első abszolút futamgyőzelmét aratta

A Bútor Róbert, Bacigal Igor kettős pályafutása első abszolút magyar bajnoki futamgyőzelmét aratta. A páros az ob első futamát, a Start Autó Eger-ralit nyerte meg.

2011. Április 03. 14:41, vasárnap |

Eladó Tiger Woods yachtja

Hét év után megválik Privacy nevű hajójától a világ legjobb golfozója, aki azonban nem kíván lemondani a tengeri örömökről: jutányos áron már vett is egy kisebbet.

2011. Április 03. 07:45, vasárnap |

A győzelem ellenére kiesett a Veszprém

Nyert, de kiesett a Veszprém a férfi kézilabda Bajnokok Ligájából. 30-26-ra győzött az MKB Veszprém a Barcelona ellen a nyolcaddöntő visszavágóján.