2024. április 26, péntek - Ervin

Hírek | Sport

2010. Július 03. 07:45, szombat |

Jogos volt a kiállítás, búcsúznak a brazilok

A hagyományos aranysárga szerelését az elátkozottnak vélt kékre váltó Brazília 2-1-re kikapott Hollandiától a dél-afrikai labdarúgó-világbajnokság első negyeddöntőjében. Az Oranje Sneijder duplájával fordította meg a Robinho korai

2010. Július 02. 14:45, péntek |

Rajtol Európa leghosszabb távú tókerülő versenye

Várhatóan több mint hétszázötven hajóval legalább háromezer ötszáz versenyző indul az idei, immár 42. Kékszalag Nagydíjon. Július 2-án reggel kilenc órakor startol majd Európa legidősebb és leghosszabb tókerülő versenye, és a legg

2010. Július 02. 07:33, péntek |

Federer búcsúzott Wimbledonban

Kiesett Roger Federer a wimbledoni tenisztornán. Az első helyen kiemelt svájci a cseh Berdihtől kapott ki a negyeddöntőben. Az első szettet 6-4-re a cseh nyerte, majd Federer egyenlített, a folytatásban azonban ismét Berdih bizonyult jobbnak 6-1

2010. Július 01. 14:33, csütörtök |

Kassai a döntőben kaphat szerepet?

Nem vezet mérkőzést a dél-afrikai labdarúgó-világbajnokság negyeddöntőjében Kassai Viktor – derül ki a Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA) honlapjáról. A magyar játékvezető eddig három találkozón dirigált, és nem kizárt, ho

2010. Július 01. 07:45, csütörtök |

Klose visszavonul a vb után?

Vasárnap este megszerezte 50. találatát a német válogatott színeiben Miroslav Klose, aki arról beszélt az angolok 4-1-es legyőzése és a legjobb 8 közé jutást követően, nem tartja elképzelhetetlennek, hogy a vébé után nem lép többet p

2010. Június 30. 14:41, szerda |

Villa a nyolcba lőtte a spanyolokat

Portugália először kapott gólt a dél-afrikai labdarúgó-világbajnokságon, azonban a tornán folyamatosan javuló formát mutató Spanyolország ellen ez a kieséséhez vezetett. A győztes találatot szerző David Villa már négy gólnál jár, s

2010. Június 30. 07:45, szerda |

Túl a vb első büntetőpárbaján

Csak remélhetjük, hogy ennél laposabb hosszabbításos futballmeccset soha többet nem kell végignéznünk, mint amilyen a pretoriai Paraguay–Japán vb-nyolcaddöntőből kerekedett ki. 120 percig tulajdonképpen semmi más, csak a vuvuzelák válto

2010. Június 29. 14:45, kedd |

Szávayék már a nyolc között párosban

A nap folyamán a nyolcaddöntőket rendezték meg Wimbledonban. A női egyesek mezőnyében továbbjutott Serena és Venus Williams is, a harmadik helyen kiemelt Caroline Wozniacki viszont nagy meglepetésre búcsúzott. A nap csatája a belga visszatér

2010. Június 29. 07:45, kedd |

Erőlködés nélkül a nyolc között Hollandia

Az Olaszország elleni bravúros továbbjutás után Szlovákia a legjobb 16 között Hollandiával találkozott, s bár bátran futballozott, 2-1-es vereséget szenvedett. Az Oranje most sem erőltette meg magát, s Robben remek egyéni megmozdulásával

2010. Június 28. 14:41, hétfő |

Mexikó kiesése a videobíró halálát jelenti?

„Százméteres” lesről született Argentína vezetőgólja Mexikó ellen a dél-afrikai labdarúgó-világbajnokság negyedik nyolcaddöntőjén. S bár megadott lesgól előfordul még a legmagasabb szinten is, Maradona végül magabiztosan továbbj

2010. Június 28. 07:53, hétfő |

Magyar klasszisok szállították komáromi győzelmet

Szombat este a szlovákiai Révkomáromban (Komárno) rendezték a BoxingONE Championship „A”-jelű csoportjának egyik fontos mérkőzését, ahol helyi Spartak Komárno az újonc BC Silva Lazar Arad csapatát látta vendégül.

2010. Június 28. 07:49, hétfő |

Kivégezték az angolokat a németek

Volt itt minden: rövidzárlat, kapufa, súlyos bírói hiba, összeomlás, gólzápor. Mint azt Gary Lineker korábbi angol gólvágó is megmondta, a futball olyan játék, amelyet 22 ember játszik és a végén a németek nyernek. Anglia „ezért”